999 rezultate për

jetĂn

U hodh nga Sanatoriumi, pacienti ishte vjehrri i ish-deputetit socialist Hasan Mira, 65 vjeç, nga Fulqimeti i Klosit, u hodh sonte nĂ« mbrĂ«mje nga kati i katĂ«rt i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’ nĂ« Ti
PS-ja e pĂ«rjashtoi, Gjetani tregon pse iu bashkua LSI-sĂ«: MĂ« bindi tĂ«rmeti I pĂ«rjashtuar nga grupi parlamentar i PartisĂ« SocialistĂ« Gjetan Gjetani ka zgjedhur qĂ« t’i bashkohet LSI, qĂ« sipas tij
Ish-deputeti i PS-së thirrje kolegëve të dalin kundër Ramës: Po shkatërron vendin Gjetan Gjetani i cili ka dalë nga listat e Partisë Socialiste u ka bërë një thirrje publike të gjithë kolegëve të tij, p
Gjetan Keta zbulon kundërshtarin me të cilin do përballet në datën 9 mars (FOTO LAJM) Pasi u shpall Kampion Bote për peshat e mesme të Federatës WBU, boksieri shqiptar, Gjetan Keta do të zbres sërish në rin
I shpëtuan jetën, Ambra Meda feston e përlotur fitoren e Gjetan Ketës Mbrëmjen e djeshme në Dibër të Madhe u përballën në kategorinë e peshave të mesme në WBU, boksieri shqiptar Gjetan Keta
Gjetan Keta kampion bote në WBU Gjetan Keta bën krenarë të gjithë shqiptarët. Nga arena e Dibrës së Madhe, boksieri shqiptar mposhti pas 5 raundeve kund
Zbardhen prapaskenat: Rama e telefonoi direkt deputetin e PS pasi sulmoi policinë Kryeministri Edi Rama i habiti të gjithë kur kërkoi shkarkimin e deputetit socialist i cili kritikoi punën e Policisë së
Gjetan Keta stërvitet me vëllain në malet e Bulqizës (VIDEO) Boksieri shqiptar Gjetan Keta do te ndeshet për titullin e Botës në versionin WBU këtë fundjavë kundër boksierit nga Bos
Gjetan Keta për titull botëror, kundërshtari ka vetëm 3 humbje Boksieri shqiptar Gjetan Keta do te ndeshet për titullin e Botës në versionin WBU këtë fundjavë kundër boksierit nga Bos
Dibra gati të presë "heroin" Gjetan Keta dhe të madhin Mike Tyson (VIDEO) Gjetan Keta do të rikthehet të boksojë në atdhe dhe do ta bëjë në Dibër të Madhe. Pasi triumfoi përballë kolumbianit Cac
U denoncua nga PD për krime në Itali, kush është socialisti nga Lezha Partia Demokratike ka denoncuar sot dhe ka kërkuar nga Prokuroria e Përgjithshme verifikimin e dy deputetëve për të cilë
Lezha numëron 55 nga 263 kuti, PS-PD rezultat të ngushtë Vazhdon numërimi në qarkun e Lezhës ku deri më tani janë numëruar 55 kuti. PS dhe PD duken shume afër njera tjetrës.
5 mln lekë për një certifikatë, kandidatit të PS në Lezhë i prishin mitingun Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar kandidatin për deputet të Partisë Socialist
EMOCIONUESE/ Ja si u shpëtua me helikopter fëmija 5 muajsh në Burrel (VIDEO) Efektivët e Forcës Ajrore kanë mundur të shpëtojnë familjen Gjetani në fshatin Lis në Burrel. Ata kanë shpëtuar një
Triumfet nĂ« sport vazhdojnĂ«, politika hesht! Nga Silvana GJEÇAJ Triumfi i Gjetan KetĂ«s nĂ« pallatin “Asllan Rusi” nĂ« TiranĂ«, ishte kryefjala e çdo edicioni
Gjetan Keta gjakos turkun në "Asllan Rusi" Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka fituar ndeshjen përballë turkut Uzun. Ndeshja ka qenë mjaft e fortë mes dy boksierëve
Sonte ringu flet shqip, Gjetan Keta sfidon turkun Uzun Sonte në mbrëmje ringu do të flasë shqip. Ndryshimi i planeve për sfidën e 19 Shkurtit mes Gjetan Ketës dhe turkut Turga
Nxehet sfida mes Gjetan Ketës dhe turkut Turgay Uzun Një ditë përpara ndeshjes së vlefshme për titullin interkontinental të peshës së mesme të federatës prestigjozë WBC, dy
Ky është rivali i ri i Gjetan Ketës Pas tërheqjes që sulltanit, boksieri kampion Gjetan Keta ka mësuar kundërshtarin e ri turk për ndeshjen që do të zhvilll
Tërhiqet rivali, Gjetan Keta përballë një tjetër turku Boksieri turk Gokalp Sulltan Ozëkler, i cili do të përballej me Gjetan Ketën për titullin interkontinental WBC, është të