999 rezultate për

jetĂ

E DHIMBSHME/ Dy motrat: PrindĂ«rit me skizofreni, po na rrezikohet jeta... (FOTO LAJM) NjĂ« histori e dhimbshme po zhvillohet nĂ« studion “Me zemĂ«r tĂ« Hapur”, ku dy motra nga Skrapari tregojnĂ« historinĂ« e dhim
Plasin xhelozitë e para, dy biondet brenda BB debatojnë për djemtë Donjeta dhe Fotinia prej fillimit të spektaklit kishin krijuar një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Ato k
Ndahet nga jeta legjenda e rock and roll-it, Chuck Berry Legjenda e rokenrollit, Chuck Berry është ndarë nga jeta në moshën 90 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur policia amer
Ejona hyn nĂ« “BB-9” pas njĂ« sĂ«mundjeje tĂ« rĂ«ndĂ«, jeta e vĂ«shtirĂ« e vajzĂ«s nga Berati Ashtu sikurse ishte theksuar vazhdimisht pĂ«r kĂ«tĂ« edicion tĂ« spektaklit “Big Brother” prania e çifteve konkurruese do tĂ«
U akuzua për vrasjen e të atit, ja jeta luksoze e Jurgen Kurtit një vit pas ngjarjes (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë që ndodhi në kryeqytet më 4 prill të vitit 2016 përfshiu një nga djemtë më të pasur të kryeqytetit n
Ndahet nga jeta bashkĂ«shorti i Irma LibohovĂ«s (FOTO LAJM) ËshtĂ« ndarĂ« nga jeta aktori i njohur Besnik Kaso, njĂ«heresh bashkĂ«shorti kĂ«ngĂ«tares sĂ« shquar Irma Libohova. MĂ«sohet
Rrëfehet Florian Binaj: Jeta si baba dhe njohja me bashkëshorten (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur i humorit Florian Binaj që prej 13-vjetësh, është pjesë e Portokallisë e cila është bërë si shtëpia
Serbia ka dokumente që tregojnë se ku ndodhen të zhdukurit e Kosovës? Kryetari i Komisionit Parlamentar për të pagjetur në Kosovë, Prenk Gjetaj, gjatë një konference për medie, ka thënë sot
DETAJE/ Vrau çiftin britanik pĂ«r para, zbulohet jeta e dyfishtĂ« e kriminelit shqiptar “Jeta e dyfishtĂ« e azilkĂ«rkuesit shqiptar qĂ« vrau çiftin e moshuar nĂ« njĂ« sulm te “pashpirt” pĂ«r milionat qĂ« ata kurrĂ« n
Atak nĂ« zemĂ«r, ndahet nga jeta ish-zv/ministri ËshtĂ« ndarĂ« nga jeta ish-zĂ«vĂ«ndĂ«r/ministri i BrendshĂ«m Sokol Baraj. Baraj ka mbajtur mbajtur edhe postin e drejtorit
Çiljeta poston foto me nĂ«nĂ«n: KĂ«saj i thonĂ« me ta fut i joti (FOTO LAJM) NĂ« ditĂ«n NdĂ«rkombĂ«tare tĂ« Gruas, shumĂ« prej nesh kanĂ« uruar nĂ«nat. KĂ«tĂ« gjĂ« kanĂ« bĂ«rĂ« edhe personazhet e njohur pĂ«r publ
Ndahet nga jeta ish-kampioni i mundjes Muhamed Malo Ish-kampioni i mundjes dhe biznesmeni i njohur Muhamed Malo është ndarë nga jeta në moshën 60-vjeçare. Muhamed Malo q
VIDEO E PAPUBLIKUAR/ Ja arsyeja pse Çiljeta braktisi emisionin (VIDEO) Sot nĂ« emisionin “Thumb”, transmetuar ne Abc neĂ«s, u zbulua edhe e vĂ«rteta e videos se Ciljetes dale pak dite me pare si
“Qenkeni budallaçka”, flet gazetarja qĂ« e shau Çiljeta: I pĂ«lqen apo jo
(VIDEO) Drejtuesja e “Thumb”, Fatma Haxhialiu ka folur pĂ«r incidentin e ndodhur gjatĂ« regjistrimit tĂ« emisionit me kĂ«ngĂ«taren Çi
Çiljeta acarohet me gazetaret, braktis studion duke sharĂ« (VIDEO) GazetarĂ«t dhe personazhet e showbizit duhet tĂ« jenĂ« miqtĂ« mĂ« tĂ« mirĂ«, pĂ«r shkak se marrĂ«dhĂ«niet mes tyre u shĂ«rben tĂ« dy
Jeta e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, do të bëhet film Jeta e presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdoganit, do të bëhet film. Roli i Erdogan dhe i bashkëshortes së presi
Lewandowski i çmendur, shënon tripletë ndaj Mavrajt Robert Lewanodwski nuk ka të ndalur sot ën Gjermani. Sulmuesi polak ka shënuar 3 gola ndaj Hamburgut të Mavraj. Mbrojtës
Pas bashkĂ«jetesĂ«s, Çiljeta "braktis" karrierĂ«n pĂ«r Alban HoxhĂ«n (FOTO LAJM) Padyshim qĂ« janĂ« njĂ« ndĂ«r çiftet mĂ« tĂ« pĂ«rfolura tĂ« estradĂ«s shqiptare. NjĂ« histori dashurie e shumĂ« komentuar qĂ« nĂ«
Kjo krijesĂ« e rrallĂ« Ă«shtĂ« gjetur nĂ« ujĂ«rat e VlorĂ«s (VIDEO) NjĂ« peshk i rrallĂ« i quajtur ‘Ruveto’ ka rĂ«nĂ« nĂ« rrjetat e peshkatarĂ«ve vlonjat,tĂ« cilĂ«t janĂ« shprehur se njĂ« peshk i ti
Çiljeta dedikim special pĂ«r portierin e Partizanit Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha prej mĂ« shumĂ« se njĂ« viti janĂ« sĂ« bashku. SĂ« fundmi, kĂ«ngĂ«tarja e njohur ka shpĂ«rndarĂ« n
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}