999 rezultate për

jesus

Guardiola nuk pranon të krahasohet Jesus me Agueron Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus janë shokë skuadre te Manchester City, të cilët kontestojnë njëri tjetrin për rolin e su
City nuk e lëshon Gabriel Jesus, nuk ka efekt as kartoni i Dounglas Costas Skuadra e Manchester City nuk është e gatshme të heq dorë nga ylli brazilian, Gabriel Jesus, për asnjë çmim. Raportim
Juventusi nuk ndalet, vazhdon interesimin për yllin i Manchester City Juventusi e ka ndarë mendjen për të ofruar një super sulmues në "Allianz Stadium". Në radarin e skuadrës ‘Biankoneri’
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin Juventusi synon transferimin e Gabriel Jesusit nga Manchester City gjatë afatit kalimtar veror. Zonja e Vjetër pritet
Juventusi ka gjetur zëvendësuesin e Higuain, vjen nga Premier League Gabriel Jesus karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Juventus janë të interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Manch
"Jo Kane, por Jesus është partneri ideal në sulm për Ronaldon" Luca Toni beson se Jesus i Man City do të ishte ideali për Juven dhe Ronaldon Toni i ka sugjeruar Zonjës së Vjetër që
Lajm i mirë: Trajneri i njohur shërohet nga koronavirusi Jorge Jesus është shëruar nga koronavirusi. Trajneri portugez kishte dalë pozitiv në koronavirus në analizat e bëra d
Trajneri i njohur shërohet nga koronavirusi Trajneri i Flamengos, Jorge Jesus doli me rezultat negativ për koronavirus, njoftuan kampionët brazilianë. Jesus doli
"Të rëntë koronavirusi", mbrojtësi i Romës befasohet nga tifozi adoleshent Juan Jesus është pjesë e Romës prej verës së vitit 2017. Mbrojtësi brazilian po qëndron në shtëpi, njësoj si të gjithë f
Manchester City i gatshëm të shesë yllin e skuadrës, gjigandët e Serie A gati të nënshkruajnë Manchester City është i hapur të shesë sulmuesin brazilian Gabriel Jesus. 22 vjeçari nënshkroi për Cityn në vitin 201
Gabriel Jesus largohet nga Manchester City, Seria A destinacioni i ri? Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus, është paraqitur subjekt interesimi nga skuadra e Juventusit. Ylli brazili
Ish-gjyqtari spanjoll: Nëse ajo e Ramosit është faull, ashtu është edhe ajo e Jesus Eduardo Iturralde mendon se drejtësia në ndeshjen mes Real Madridit dhe Manchester City nuk ka qenë edhe aq e mirë. S
Gabriel Jesus befason Realin, 1-1 në Bernabeu (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 13 minuta avantazhi i Realit. Mancester City ka barazuar shifrat në 1-1 falë golit të Gabriel Jesus
Gabriel Jesus "heroi" i City-t, i jep fitoren ndaj Licester (VIDEO) Manchester City me shumë vështirësi ja ka dalë të marrë tre pikë ndaj Licester City. Në ndeshjen e javës së 27-të në
Gabriel Jesus drejt Juventusit Maurizio Sarri i dha një shans tjetër këtë verë Gonzalo Higuainit, që të mbetet te Juventusi, por sulmuesi argjentinas n
UEFA prezanton formacionin e javës në Champions (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin e javës së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Atalanta ishte befasia e
Gabigol tregon sekretin e "rilindjes" Gabriel Barbosa mori kritika të shumta gjatë aventurës së shkurtër tek Inter. Huazimi te Flamengo në janar të këtij viti
Cili ekip kërkon shërbimet e Jesus duhet ti paguaj Cityt 100 milion euro Manchester City e ka vendosur çmimin për Gabriel Jesusin. Klubet e interesuara për sulmuesin e rrezikshëm brazilian duhe
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Jesus mohon zërat për një kalim të mundshën te Bayern Munchen "Gënjeshtër", kështu e ka quajtur ylli i Manchester City thashethemet për një kalim të tij në Bayern Munich Brazilian