999 rezultate për

jessica

"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Robert Berisha reagon pasi i zbuluan lidhjen me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme qarkulluan me shpejtësi disa foto paparaci ku shfaqej Robert Berisha në një resort në Turqi në shoqërinë
7 vjet së bashku, Jessica Ziolek feston përvjetorin me Milik (FOTO LAJM) Andrea Milik po kalon një formë të mirë në Serinë A duke shënuar rregullit për fanellën e Napolit, shkruan Albeu.com
Shpesh e ngatërrojnë më të bijën, por kjo grua ka lindur 7 fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Enslow është aktualisht në moshën 43 vjeçare dhe është nënë e 7 fëmijëve nga dy martesa. Ajo i ka habitur të
Ky polic u bë viral në tërë rrjetin pas gafës që bëri Jessica Alba është ndaluar nga policia mëngjesin e kaluar teksa udhëtonte me makinë. Sipas ‘TMZ’ ajo ishte parë me telef
Ka 7 fëmijë, fiziku 43-vjeçares turpëron vajzat e reja (FOTO LAJM) Një nënë e shtatë fëmijëve ka zbuluar format perfekte trupore në sajë të kujdesit fizik dhe ushqimit të shëndetshëm.
Nënë e 7 fëmijëve, 43 vjeçarja bëhet hit në internet (FOTO LAJM) Jessica Enslow 43 vjeç është në e 7 fëmijëve. Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin 1
43-vjeçarja i habit të gjithë, nënë e 7 fëmijëve dhe me trup perfekt (FOTO LAJM) Jessica Ensloë 43 vjeç është në e 7 fëmijëve. Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin
Jessica Alba është kjo?! Aktorja me linja perfekte vetëm 7 ditë pas lindjes! (FOTO LAJM) Dhurata më e bukur e Vitit të Ri për familjen e Jessica Alba-s ishte lindja e më të voglit të familjes. Ishte pikërisht
Jessica Alba del shëtitje me barkun e rrumbukallët Aktorja e famshme Jessica Alba javë më parë konfirmoi nëpërmjet një fotoje të ëmbël në isntagram se është në pritje të f
Personazhi i njohur i telenovelave në gjendje kritike për jetën pas aksidentit tragjik Jessica Falkholt, aktorja e njohur britanike, e cila u bë e famshme pas serialit ‘Home and Away’, ka pësuar një aksident
Justin Timberlake zbulon sekretin e jetës së lumtur në çift Një këshillë martese vlen gjithmonë nga ata persona që kanë një jetë të lumtur prej kohësh. E tillë është jeta e Just
Të jetosh në furgon! (FOTO LAJM) Mike dhe Jessica Shisler, nga Baltimora e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një vit pas martesës vendosën që të jetonin
Femra më e bukur e botës shtatzënë për herë të tretë (FOTO LAJM) Tashmë vajza e cila është konsideruar më e bukura femër në botë , Jessica Alba është në pritje të fëmijës së saj të tret
Jessica Alba për herë të parë forografi me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Aktorja e konsideruar si vajza më e bukur në botë është shtazënë për herë të tretë. Ishte vetë Jessica Alba që bëri t
Jessica Alba shtatzënë për të tretën herë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Jessica Alba është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Ka qenë v
Flet miku i vajzave shqiptare që vdiqën tragjikisht në Itali: Takimi i fundit me Ambrën dhe Jessican (FOTO LAJM) Ishin mikesha të pandara dhe kështu do ti kujtojë edhe në vazhdim Andrea Pennello, miku ngushtë I dy 17 vjeçareve shqi
Shuhet 4-vjeçarja që përloti botën / Humbi betejën me kancerin (FOTO LAJM) Jessica Whelan, vetëm 5 vjeç, iu desh të luftonte ashpër me kancerin, por që fatkeqësisht nuk ia doli. Ajo tërhoqi v
Emrat më të përdorur për fëmijët në botë Së shpejti do të bëheni me fëmijë dhe jeni në pikëpyetje për emrin e bebit tuaj? Ne ju njohim me emrat më të përdorur
"Duart e tij më futeshin kudo", rrëfejnë gratë e abuzuara nga Trump (VIDEO) Ajo është Jessica Leeds, nga Nju Jorku, tashmë 74 vjeç nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prekur gjoksin dhe ka bërë