999 rezultate për

jess

Conte firmos dekretin, nesër hyn në fuqi mbyllja e pjesshme në Itali Kryeministri Giuseppse Conte nënshkroi dekretin e ri me masat kufizuese, që do të hy në fuqi nga nesër, me qëllimin për
Parashikoi koronavirusin dhe infektimin e Trump, ç'na pret ky fundvit sipas Astrologes Teksa koronavirus kishte nisur të përhapej në Kinë, në shkurt të këtij viti dhe pjesa tjetër e botës ishte ende e qetë,
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Drejt një izolimi të dytë?! Ky shtet mbyll baret dhe restorantet Katalonja ka vendosur mbylljen e bareve dhe restoranteve për 15 ditë. Verilindja e Spanjës duke nisur nga e enjtja do
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Sërish?! Pasi u kap mat në një pikë karburanti me Jessica Kadiun, reagon Robert Berisha Robert Berisha ka mohuar të jetë aktualisht në një lidhje me bukuroshen Jessica Kadiu. Në një intervistë për Revistën
Ekipet e Milanos vihen pas Jesse Ligard Sipas medieve të shumta në Angli, Lingard ka folur me ish shokët e skuadrës së tij, Chris Smalling dhe Ashley Young.
Lezha bëhet gati për hapjen e pjesshme të sezonit veror (VIDEO) Edhe pse Shqipëri ka ende vatra të kuqe si pasojë e shpërthimit të pandemisë, tashmë kanë filluar përgatitjet për hapjen
Premtimi i madh Jessica për Immobilen nëse Lazio fiton kampionatin: Do të dhuroj një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Malena, gruaja e Ciro Immobiles në lidhje direkte në Instagram me faqen "Che fatica la vita da bomber" i ka bërë
Këngëtarja uron ish partnerin: Je një dhe i vetëm (FOTO LAJM) Më 26 prill Channing Tatum fetstoi ditëlindjen e 40-të e në morinë e qindra, mijëra urimeve mediave të huaja nuk mund t’
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
Bukuroshja e "Instagramit" sqaron marrëdhënien me yllin e United: Jemi vetëm miq (FOTO LAJM) Laura Bragato është një vajzat bukuroshe që shkëlqen në Instagram. Sëfundmi ajo ka zbuluar për mediat angleze se ka p
Pas spekulimeve për ndarjen, Timberlake dhe Jessica i japin fund kështu komenteve (FOTO LAJM) Skandali i këngëtarit të njohur, Justin Timberlake i cili u fotografua duke shtënguar duart me Alisha Wainwright bëri xh
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Freedom House: Maqedonia e Veriut, demokraci e pjesshme nga 59 në 63 falë zgjedhjeve presidenciale, përmirësimit të gjendjes së medias dhe situatës së sigurisë. Megjithatë a
I padëshiruar nga United, dy klube në garë për Lingard Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard duket se e ka humbur besimin e klubit. Sipas ESPN, Atletico e Madridit
Vetëm se i kapi dorën koleges, Justin Timberlake and Jessica Biel nisin terapitë (FOTO LAJM) Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se ishte i pirë kur u kap mat duke shtrënguar duart me kolegen e tij Alisha Wain
Vajzat "çmenden" pas tij, por Channing Tatum nuk gjen dot të dashur (FOTO LAJM) Channing Tatum është padyshim një nga meshkujt më të pëlqyer të Hollywoodit dhe vajzat çmenden pas tij. Së fundmi Tatum
Pas 1 viti bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Është ndarë një nga çiftet më të komentuara të showbizit vetëm pas një viti lidhje. Bëhet fjalë për aktorin Channing Tat
Nuk e vrau ndërgjegjja, por Timberlake e paska detyruar gruaja të kërkojë falje publikisht (FOTO LAJM) Javën e kaluar Justin Timberlake dhe Jessica Biel, u kthyen në qendër të mediave. Shkak u bënë disa foto që bënë xhir