999 rezultate për

jeshile

Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen.
Presidenti i Liverpoolit i jep dritën jeshile largimit të Coutinhos Sipas Yahoo, Barcelona vazhdon të tentojë për nënshkrimin e Coutinhos dhe mesfushori i Liverpulit tashmë e di se ai do t
Ligji për shqipen merr dritën jeshile nga qeveria e Maqedonisë Qeveria në seancën e sotme ka miratuar propozim ligjin për përdorimin e gjuhëve. Kështu propozim ligji në fjalë që i
Qeveria i jep dritë jeshile propozim-ligjit për rritjen e pagës minimale Qeveria e Republikës së Maqedonisë mbrëmë në seancën e 19-të e ka miratuar propozim-ligjin për ndryshim dhe plotësim të
UEFA kundër La Ligas, i jep dritën jeshile largimit të Neymarit Burimet e UEFA-s i kanë thënë Sky Sports Neës se klauzola e lirimit të Neymar nuk mund të bllokohet nga La Liga. Arsy
Dy fuçi me drogë në banesë, arrestohen babë e bir në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga babë e bir si dhe ka sekuestruar një sasi prej 55 kg lëndë narkotike. Policia bë
Mos i hani këto ushqime kur jeni në plazh Të gjithe duan të duken në formë, dhe tani që është fiks periudha e pushimeve njerëzit përpiqen të hanë sa më pak. Ja
Noizy e ka bërë “100 Kile” për Rihannën (FOTO LAJM) Kënga më e re e Noizyt “100 Kile” ka arritur shifrën e 2.089.000 klikime në Youtube. “E bardhë a jeshile” është fr
Inter i jep dritën jeshile Perisiçit Inter nuk ka ndwrmen tw tregohet mw kokw fortw. Sipas The Sun, ziklatrit nuk dwshirojn wta mbajnw me zor kroatin pasi mu
Sanchesit i jepet drita jeshile për tu larguar Arsenali i jep dritën jeshile Alexi Sanches për tu transferuar ku të dojë. Sipas BBC Sport kilian do të lejohet të la
Në Angli janë bindur: Juve hap "dritën jeshile" për largimin e Alex Sandros Alex Sandros sipas të gjitha gjasave do të jetë një lojtar i Chelsea-t në sezonin e ardhshëm duke lënë kështu Juventusin
Si të eliminoni variçet brenda dy javësh me domate jeshile Venat varikoze ose variçet janë dilatacione (zgjerime) të venave të këmbës. Çdo venë mund të bëhet varikoze, por, ato që
Ministrat e BDI-së, të gatshëm për dorëheqje nëse Ahmeti jep “dritën jeshile” “Nëse një vendim i tillë do të sillet nga kryetari Ahmeti nga kryesia dhe nga të gjitha organet e BDI-së, sigurisht se d
Blen sallatë jeshile, por tmerrohet nga ajo çka gjen: Po helmohemi me dashje...(FOTO LAJM) Në këtë periudhë sallata jeshile është një nga perimet që konsumohet më së tepërmi, kjo pasi vlerat ushqyese janë të lar
STUDIMI/ Drita jeshile lehtëson dhimbjen e kokës Ngjyra jeshile ka kohë që cilësohet si ngjyra e natyrës dhe e zilisë , edhe pse kohët e fundit është lidhur me paratë dh
Gruevski në gatishmëri, ja edhe fotoja e parë e paramilitarëve Mediat maqedonase kanë raportuar se sonte pritet që BDI dhe LSDM të mbledhin parlamentin me iniciativën e tyre sot dhe t
"Puçi" Ahmeti-Zaev, Gruevski bën gati paramilitaret për lufte?! (FOTO LAJM) Funksionarë të lartë të VMRO-DPME-së raportohet t’i kenë dhënë dritën jeshile njësiteve speciale “Tigrat” dhe “Ujqërit”
Doni gjumë të qetë? Konsumoni bishtat e sallatës jeshile Ndërsa e prisni pjesën e bardhë tek sallata jeshile ju vëreni një lëng të çduitshëm si qumësht që rrjedh nga pjesa ku e
Ndizet drita jeshile për Aldo Bare, shfuqizohet dënimi me burg Teksa mendohej se Aldo Bare e kishte mbyllur hesapin me drejtësinë shqiptare, Gjykata Kushtetuese i ndez dritën jeshile,
Ligji për gjuhën shqipe merr dritën jeshile nga kryesia e BDI-së Ligji i cili rregullon përdorimin zyrtar të gjuhës shqipe në Maqedoni, të mërkurën ka marrë dritën jeshile nga anëtarët