999 rezultate për

jeshile

Shokohet Napoli, Torino i ndez dritën jeshile Juventusit për titullin kampion (VIDEO) Atëherë kur duhet të qetësohej Napoli dhe të vinte goli i qetësisë, ka menduar Torino për të prishur çdo plan. Me god
Ekspertët japin alarmin për sallatën jeshile: Është e rrezikshme! Duket se tashmë në listën e ushqimeve të rrezikshme është futur edhe sallata jeshile. Pikërisht në Kaliforni është re
PD i jep dritën jeshile marrëveshjes me 5 Yjet për formimin e qeverisë së re Marrëveshjeje për formimin e qeverisë në Itali mes Partisë Demokratike dhe 5 Yjeve tashmë është një realitet i afërt.
Njihuni me vetitë kurative të kumbullave Kumbullat jeshile janë një frut me origjinë turke, që njihet si Janerik (kumbulla e shpirtit), dhe janë fruta të rekoman
Dritë jeshile për negociatat me BE: Shqipëria në rrugë të mbarë Duket se edhe në këtë lëmsh të madh akuzat për trafik droge, rrijtje të krimit dhe korrupsion, Shqipëria qenka në rrugë
Supё me thjerrёza jeshile Përbërësit 2 gota thjerreza 1 lugë Shafran 1 qepë 1 karrotë 1 copë hudhër 1 lugë vaj vegjetal 2 lim
E fiksuar pas ngjyrës jeshile, 74-vjeçarja i habit të gjithë (FOTO LAJM) Elizabeth Sweetheart, 74 vjeç është e fiksuar në ngjyrën e jeshile. Gjërat e saj, gardëroba dhe gjithçka është në kët
Qeveria jep dritë jeshile themelimit të Ansamblit të këngëve dhe valleve shqipe Qeveria e Republikës së Maqedonisë në mbledhjen e saj të 57 – të morri vendim për themelimin e Ansamblit të këngëve dhe
Ilaçi që kuron depresionin pa shkuar tek mjeku Depresioni është një shqetësim emotiv që mund të ketë efekte në shëndetin fizik dhe mendor. Është një gjendje trishti
Greqia i jep dritën jeshile Shqipërisë: Do votojmë pro për hyrjen në BE Gjatë një dalje para popullit grek mbrëmjen e së shtunës, kryeminsitri grek Aleksis Tsipras ka njoftuar lidhur me situat
Mourinho i jep dritën jeshile Lukakur për të luajtur Romelu Lukaku është gati për luajtur pas atij dëmtimi që pësoi në ndeshjen me Southamptonin. Trajneri i Manchester Un
Dritë jeshile për gjuhën shqipe në Maqedoni VMRO-DPMNE kundër ligjit për përdorimin e gjuhës shqipe, sepse sipas saj me këtë thellohet hendeku ndëretnik. Në proc
PD i jep dritën jeshile LSI-së: Gati për bashkëpunimin Nënkryetari i Partisë Demokratike, Paloka ka shprehur qëndrimin e forcës së tij politike që të bashkëpunojë me Lëvizjen
Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen.
Presidenti i Liverpoolit i jep dritën jeshile largimit të Coutinhos Sipas Yahoo, Barcelona vazhdon të tentojë për nënshkrimin e Coutinhos dhe mesfushori i Liverpulit tashmë e di se ai do t
Ligji për shqipen merr dritën jeshile nga qeveria e Maqedonisë Qeveria në seancën e sotme ka miratuar propozim ligjin për përdorimin e gjuhëve. Kështu propozim ligji në fjalë që i
Qeveria i jep dritë jeshile propozim-ligjit për rritjen e pagës minimale Qeveria e Republikës së Maqedonisë mbrëmë në seancën e 19-të e ka miratuar propozim-ligjin për ndryshim dhe plotësim të
UEFA kundër La Ligas, i jep dritën jeshile largimit të Neymarit Burimet e UEFA-s i kanë thënë Sky Sports Neës se klauzola e lirimit të Neymar nuk mund të bllokohet nga La Liga. Arsy
Dy fuçi me drogë në banesë, arrestohen babë e bir në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga babë e bir si dhe ka sekuestruar një sasi prej 55 kg lëndë narkotike. Policia bë
Mos i hani këto ushqime kur jeni në plazh Të gjithe duan të duken në formë, dhe tani që është fiks periudha e pushimeve njerëzit përpiqen të hanë sa më pak. Ja