999 rezultate për

jeshile

E SHUMËPRITUR/ Serie A merr dritën jeshile, kur do të kthehen tifozët në stadium Kur do të rikthehen tifozët në stadiumin në Serie A? Gjithçka u shty për sezonin e ardhshëm, duke pasur një sy edhe te p
Fituesit e lotarisë amerikane të mashtruar nga Trump, kur skadon afati i kartave jeshile Noha, një inxhiniere nga Egjipti, duhet të ndihej me fat pasi fitoi llotarinë amerikane të vizave që zgjedh rastësisht n
Këto janë vendet që marrin dritën jeshile dhe lejohen të hyjnë në BE nga 1 korriku BE ka publikuar listën me 14 vende, shtetasit e të cilëve konsiderohen “të sigurt” për t’u lejuar nga 1 korriku, pavarës
Hulumtime të reja tregojnë se kafshët mund të shohin ngjyrat që nuk mund t’i imagjinojmë Spektri i dritës është përgjegjës për shumë gjëra. Ngjyrat që shohim varen plotësisht nga gjatësia e valëve të ndrysh
Transporti detar merr sot "dritën jeshile", por kush mund të udhëtojë Nga kjo e hënë do të lejohen udhëtimet për të gjitha linjat e transportit ndërkombëtar të pasagjerëve. Mirëpo, kjo do të
Fotografitë e rralla zbulojnë dhjetëra mijëra breshka pranë ishullit të largët të Paqësorit (FOTO LAJM) Pamje mahnitëse të breshkave migruese mund të tregojnë një nga gëmushat më të mëdha të breshkave të detit të kapura ndon
Qeveria jep dritën jeshile për futbollin grek, ja kur kthehen ndeshjet Gjithçka është zyrtare. Topi do të fillojë të lëvizë sërish në shtetin tonë fqinj duke filluar nga data 6 qershor. Qe
Mourinho jep "dritën e jeshile" për transferimin e Muriqit Vedat Muriqi mund të shkojë te Tottenham. Është vetë Jose Mourinho që i ka hapur rrugën sulmuesit të Kosovës. Sip
Skuadrat në Premier League marrin "dritën jeshile" për stërvitje në grup Futbolli anglez po bën edhe hapa të tjerë të rëndësishëm drejt rikthimit të futbollit në normalitet. Premierliga prit
Joriginho te Juventus? Agjenti i lojtarit jep dritën jeshile Agjenti i Jorginhos ka refuzuar sërish ka refuzuar sërish të mohoj që klienti i tij mund të kalojë nga Chelsea te Juvent
Princit arab i jepet drita jeshile për të marrë pronësinë e Newcastle, skuadrat e Premier Legue "vajtojnë" Premier League është afër të japë dritën jeshile për Mohamed Bin Salman dhe konsorciumin e tij saudit që të bëhen pronar
Federata Italiane ndryshon protokollin dhe pret "dritën jeshile" Në Itali kanë nisur stërvitjen e diferencuar nën masa maksimale higjienike të gjithë klubet e Serisë A, megjithatë ende
Vijon hapja, Rama i jep dritën jeshile një tjetër aktiviteti (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se një tjetër aktivitet do të mund të rifillojë nga puna. Bëhet fjalë për atë t
14 bashki të tjera marrin dritën jeshile, Kalo bën apelin e rëndësishëm Me zgjerimin e zonave të gjelbra, dhe hapjen e bizneseve të tjera si berberhane apo klinika dentarë, mjeku i njohur infe
Shtohen zonat e gjelbra, nga nesër këto 14 bashki marrin dritën jeshile Nga dita e hënë (11 maj) listës së zonave të gjelbra do t’i shtohen edhe 14 bashki në vendin tonë, çka do të thotë se qy
Duka: Presim dritën jeshile për të rifilluar kampionatin në fund të muajit maj (VIDEO) Në një intervistë për Ora News, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka, tha se në takimin e zhvilluar me pr
Këto tre shtete i japin dritën jeshile qytetarëve për të udhëtuar në vendet fqinje Kryeministrat e Letonisë, Lituanisë dhe Estonisë – që të tria vende të Bashkimit Evropian – thanë se do të krijojnë një
Zgjerohet harta jeshile, si do bëhet lëvizja në bashkitë që mposhtën koronavirusin Nga dita e sotme, në listën e zonave të gjelbërta hyjnë bashkitë: Tropojë,Rrogozhinë, Peqin, Belsh, Cërrik, Gramsh, Ura
Këto bashki nga nesër marrin dritën jeshile, rifillon lëvizja lirshëm Nesër, e hënë 4 maj një ditë e shumëpritur për rifllimin e jetës, hapjen e bizneseve të tjera dhe lëvizja lirshëm në të
I jepet drita jeshile marrëveshjes me Greqinë për punëtorët sezonalë, përfitojnë 10 mijë shqiptarë Shqipëria me Greqinë kanë arritur një marrëveshje për sa u përket punëtorëve sezonal në vendin fqinj. 7 mijë deri në 10