999 rezultate për

jesh

Fjala e fundit e modës, kjo është xhaketa më "In" e vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta shpesh lidhet me shirat, uljen e temperaturave dhe në një kohë tjetër një veshje e bardhë me gjasë nuk do të ish
Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l
Meta dekoron 7 ish-futbollistët e Tiranës me çmimin "Mjeshtër i Madh" Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi me çmimin "Mjeshtër i Madh", 7 ish-futbollistë të njohur të Tiranës. Bëhet
9 mënyra të thjeshta për të dalluar një parfum autentik nga një i rremë (FOTO LAJM) Ndërsa ka më shumë të ngjarë që të hasni një parfum të rremë gjatë kontrollit me sy të stendave të tregut, shumica e kon
Largohet trajneri i parë në Superiore pas vetëm 2 ndeshjesh “Furtunë” te Laçi pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Kastriotit. Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i kurbi
Basha i numëron Ramës premtimet e pa mbajtura: Po vjen dita të largohesh gënjeshtar Vijojnë replikat në distancë mes kryeministrit dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës, ku pak më parë ky u fund
Fustani i kukullës është ideali për vjeshtën, po si mund ta kombinoni? (FOTO LAJM) E dimë që shumë prej jush akoma po shijojojnë ditët e nxehta të verës, por edhe pak ditë dhe vjeshta troket. Moti bëhet
Rastet e shtuara ndjeshëm, si paraqitet situata tek Infektivi Teksa vendi ynë po përballet me shifra në rritje të shifrave me koronavirus, spitali Infektiv po përballet me urgjenca n
Rritet ndjeshëm numri i të vdekurve nga COVID-19 në SHBA Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA është rritur në 239.873, prej të cilëve 1.196 kanë humbur j
Martesa e çuditshme 12-ditore bëri bujë, Pamela Anderson: Sikur s'ka ndodhur kurrë (FOTO LAJM) Në një intervistë për New York Times, Pamela Anderson foli për martesën me Jon Peter në Malibu dhe theksoi se “beson end
Foto historike që ju bëjnë të zhyteni në botën e "djeshme" (FOTO LAJM) Prindërit dhe gjyshërit kanë kaluar shumë momente të paharruara në të kaluarën. Në këtë artikull, ju mund të shihni d
Duhet ta bëjmë të gjithë, ky veprim i thjeshtë mund të shpëtojë mijëra jetë nga Covid-19 Për shumë njerëz, mbajtja e maskave është bërë pjesë e jetës së përditshme gjatë pandemisë COVID-19, ndërsa qeveritë vij
Holanda bllokon Shqipërinë për negociatatat, Maqedonia merr "dritën jeshile" Qeveria e Holandës ka zyrtarizuar vendimin e saj kundër thirrjes së tryezës së parë ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe Ba
Gjeni përgjigjen e saktë, nuk është aq e thjeshtë sa duket A mund ta zgjidhni? Në pamje të parë ky ushtrim matematike duket i thjeshtë, por në rrjete sociale ka përhapur shumë deb
E martuar prej 26-vitesh me Barack Obama-n, Michelle tregon sekretin Përveç gjithë titujve të tjerë që zotëron, Michelle Obama shndërrohet në nënën e të gjithëve kur vjen puna tek këshilla
Rreziku që na kanoset të gjithëve: Truri-kokoshkë! Truri-kokoshkë është një term tejet i diskutuar kohëve të fundit. Duke qenë se njerëzit e kanë të pamundur të jetojnë pa
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve, si paraqitet situata në Bosnje, Kroaci dhe Serbi Në Bosnje dhe Hercegovinë, janë raportuar 1,586 raste të reja të të infektuarve me koronavirusin e ri, ndërsa 36 persona
Të gjitha cilësitë shëndetësore dhe vlerat dietike të kungullit të vjeshtës Ashtu si të gjithë të perimet me ngjyrë të verdhë dhe portokalli, kungulli është i pasur në vitaminë A. Është veçanërish
Aksesorët që nuk do t'i ndani nga flokët këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Përveç kuletës, telefonit dhe maskës, një tjetër element thelbësor që s'duhet të mungojë në çantën tuaj janë aksesorët e
"COVID-19 është gënjeshtër", njerëzit të gatshëm për të besuar teoritë konspirative Pretendimet se pandemia është një gënjeshtër apo se është nisur qëllimisht, po mbledhin miliona mbështetës në të gjithë