999 rezultate për

jesh

Flet Putin: Ja përse nuk ja uroj fitoren Joe Biden! Vladimir Putin ka folur më në fund për mungesën e reagimit zyrtar të Moskës në lidhje me fitoren e Joe Bien në zgjedhjet
Ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që në zonat
Gjendja në Kosovë është rënduar ndjeshëm, sa raste aktive ka me COVID-19 Gjendja pandemike e shkaktuar nga Covid-19 është rënduar dukshëm në Kosovë. Ditëve të fundit numri i rasteve ditore me k
Kjo është shenja e horoskopit që thyen rekordin si maniake e pastërtisë Të kujdesesh për shtëpinë nuk është aq e thjeshtë sa mendoni. Në fillim mund të duket sikur mjafton të vësh pak rregull,
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Manastirliu: Ti mund të jesh një hero, lufta kundër COVID-19 nuk nis në spital! "Mjafton zbatimi i masave të thjeshta, për të qenë një hero: maska, distancimi, higjiena!" Ministrja e Shëndetësisë O
Shifra më e lartë në tre muajt e fundit, Suedia shënon rekord vdekjesh nga koronavirusi Suedia ka raportuar 96 vdekje të reja si pasojë e koronavirusit, më e shumta në një ditë në të paktën tre muajt e fundit
Gabimi katastrofik që krijon rrudha rreth syve Siç e dimë, koha kalon dhe rrudhat vijnë. Por nuk është vetëm mosha që është “përgjegjëse” për rrudhat, por dhe mënyra e
Numri 1 i Juventusit: Suksesi na është bërë ves "Të rishkruajmë historinë, na është bërë zakon". Fjalë të Andrea Agnellit, me numrin 1 të Juventusit që shfaq krenarinë
Shpërthen Hygerta Sako, e kthen vjeshtën në verë (FOTO LAJM) Hygerta Sako nuk njeh moshë edhe pse është 43 vjeç. Së fundmi moderatorja e RTSH ka publikuar një foto me bikini bl
Shijoni një mëngjes vegan, 2 receta të thjeshta për ju Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës. Një mëngjes i shëndetshëm do t’ju japë fuqi e energji për ditën. Shumë
Deschamps shprehet se Rabiot është përmirësuar ndjeshëm te Juventusi Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka lavdëruar Juventusin që arritën të nxjerrën më të mirën nga mesfus
HOROSKOPI/ Në dashuri mund të gjesh qetësi të mirë, por kujdes me paratë Dashi Do të ndiheni mirë fizikisht. Nëse keni angazhime të rëndësishme është më mirë të mos i shtyni planet. Ndiheni
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
A e dini çfarë i bëjnë gjethet makinës, nëse e lini gjithë ditën me to? Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të mu
Kroos shpërthen ndaj idesë për Superligën Evropiane: Futbollistët nuk pyeten, jemi thjesht kukulla të FIFA dhe UEFA Toni Kroos ka hedhur poshtë idenë e Superligës Evropiane, ndërsa nuk ka hezituar ta të drejtojë kritika drejt shtëpive t
Rekord vdekjesh dhe infektimesh në Greqi për 24-orë Gjatë 24- orëve të fundit në Greqi u shënuan 43 vdekje duke e çuar numrin e personave që kanë humbur jetë si pasojë e Co
Nga lidhja e dashurisë te planet në ekran, Albana Osmani i rrëfeu të gjitha (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani ishte e ftuara e ditës së sotme në emisionin e mëngjesit “Kafe shqeto”, u foli për li
Fjala e fundit e modës, kjo është xhaketa më "In" e vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta shpesh lidhet me shirat, uljen e temperaturave dhe në një kohë tjetër një veshje e bardhë me gjasë nuk do të ish
Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l