999 rezultate për

jesh

Sherr mes vajzave tek "Për'puthen": Më quajti objekt s*ksi, më ofendoi Deklarata e bërë nga Ana referuar Melisës, ka prekur jo pak këtë të fundit. Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më n
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Përveç vlerave shëndetësore, janë disa arsye të tjera pse duhet të blini më shumë çajra Ndërsa temperaturat bëhen më të ftohta, në vend të kafeve me akull tani konsumojmë çajrat e ngrohtë. Pijet e ngrohta sje
3 shenjat që tregojnë a jeni të lumtur A je i/e lumtur? Ka 3 shenja që jua zbulojnë këtë gjë! Ke diçka për t’i treguar vetes Disa persona dështojnë dhe v
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Greqia shtyn afatin e izolimit Qeveria greke ka marrë vendimin për të shtyrë izolimin deri më 7 dhjetor. Shkaku janë bërë rritja e infektimeve të Covid
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
Rekord vdekjesh nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani Gjermania ka shënuar rekord të viktimave si pasojë e infektimit me koronavirus në 24 orët e fundit. Autoritetet shënd
Nga djalosh i thjeshtë në shpresë për botën, kush është krijuesi i vaksinës së Covid-19 Ugur Sahin emigroi me familjen e tij, nga Turqia në Gjermani, kur ishte vetëm 4 vjeç, spas mediave turke. Tashmë ai ësh
Plas te Napoli, Gattuso kërcënon me largim Disfata nga Milani nuk ka lënë gjurmë të thella edhe pas vërshëllimës së 3-fishtë të arbitrit, teksa është shoqëruar me
101 të vdekur gjatë 24 orëve të fundit, rritet ndjeshëm numri i të infektuarve Pandemia e Covid-19 vazhdon të ushtrojë presion në sistemin shëndetësor në Greqi, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërr
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Rama tregon a do të mbyllen shkollat Kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat në krah të ministres së Arsimit Kushi, foli mbi situatën e Covid-19 dhe ro
Zëdhënësi i PDK-së: Albin Kurti brenda një fjalie, bëri 3 gënjeshtra sot në Llap Sot ka nisur fushata zgjedhore për kryetar në dy komuna, në Mitrovicë të Veriut dhe Podujevë. Në hapje të fushatës në
Kalendari i ngjeshur, shpërthen Klopp Të mërkurën Liverpooli do të presë Atalantën ne "Anfield Road" në ndeshjen e Ligës së kampionëve dhe të shtunën në orën
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
"Milan mund të pretendojë më tepër se thjesht vendi në Champions, luftojnë çdo top" Trajneri i kombëtares, Edi Reja, pasi ka mbyllur impenjimet më së miri me kuqezinjtë, është ndalur të komentojë ëdhe nde
Vetëm më një mesazh, të jesh i dashuri i Encës s'ka qenë asnjëherë më e lehtë (FOTO LAJM) Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e f
Flet Putin: Ja përse nuk ja uroj fitoren Joe Biden! Vladimir Putin ka folur më në fund për mungesën e reagimit zyrtar të Moskës në lidhje me fitoren e Joe Bien në zgjedhjet
Ulen ndjeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që në zonat
Gjendja në Kosovë është rënduar ndjeshëm, sa raste aktive ka me COVID-19 Gjendja pandemike e shkaktuar nga Covid-19 është rënduar dukshëm në Kosovë. Ditëve të fundit numri i rasteve ditore me k