999 rezultate për

jesh

Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Dritë jeshile? Zyra për Certifikim në KQZ rekomandon që Albin Kurtit t’i lejohet kandidimi Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka njoftuar se kanë pranuar rekomandimin për certifikimin e
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve të peshkimit në Vlorë Në bazë të parashikimit të kushteve hidrometeorologjike për 48 orët e ardhshme në portin e Vlorës dhe jashtë saj është p
6 këshilla të thjeshta për të mos u sëmurur këtë dimër Gripërat dhe virozat e dimrit shpesh na bëjnë të lëmë punën disa ditë ose të anulojmë planet për pushime dimërore. Paran
Një pëllumb në xhaketë, mesazhi që fshihte Lady Gaga në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Lady Gaga këndoi himnin kombëtar në nisjen e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve një ditë më p
Më e thjeshtë nga ç'kujtonit! Ja ç'duhet bërë që të mos ju grisen getat Pasi kaluat më shumë se tre orë në dush, duke bërë grimin dhe zgjedhur veshjen ideale (dmth një prej 100 kombinimeve që
6 këshilla të thjeshta për të mos u sëmurur këtë dimër Gripërat dhe virozat e dimrit shpesh na bëjnë të lëmë punën disa ditë ose të anulojmë planet për pushime dimërore. Paran
Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme që do të shihni (FOTO LAJM) Çfarë nënkupton në të vërtetë fraza "kombinim i thjeshtë"?! Një veshje për të cilën ti nuk mendohesh shumë për ta kombin
Derbi Inter-Juve, 5 trajnerët më të suksesshëm që drejtuan 2 ekipet Antonio Conte është vetëm trajneri më i fundit që është ulur në stolin e Juventusit dhe Interit. Nga Trapattoni te L
Më në fund dimër, zbresin ndjeshëm temperaturat Sipas MeteoAlb masat ajrore me origjinë polare do të diktojnë orët e para të ditës mot të kthjellët, por të ftohtë në të
Rritet ndjeshëm numri i gjobave, sa qytetarë dolën pa maskë Policia e Shtetit ka gjobitur 923 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 48 orëve të fundit. “Si rezultat i ko
"Gënjeshtra është e vërteta e re", Tuna sapo hodhi publikisht kunja për Patrisin? (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f
Studimet tregojnë pse disa sëmurën rëndë me Covid-19 dhe të tjerët e kalojnë pa e kuptuar Dilema më e madhe e pandemisë dhe virusit që tashmë prej 1 viti ka bllokuar gjithë botën, është se pse disa prej njerëzv
Napoli: Shtyrja e Superkupës thjesht propozim, e sfidojmë Juven në fushë Klubi i Napolit, nëpërmjet një deklarate zyrtare konfirmoi se do të zbresë në fushë në "Mapei Sadium" në Reggio Emilia-s
Për dhëmbë të bardhë xixë, ndiqni këto truke të thjeshta Shumë ëndërrojnë dhëmbë të shëndetshëm dhe të bukur, por pak njerëz guxojnë të provojnë zbardhjen kimike. Bright Side
Zbardhet shuma që iu grabit ditën e djeshme kambistit në Korçë Ditën e djeshme, tre persona të maskuar kanë grabitur banesën e një kambisti në lagjen nr. 1, Korçë. Mësohet se shuma e
Këtë dimër do mbizotërojë e bardha dhe nuancat e saj: 6 ide veshjesh (FOTO LAJM) Disa vende do bëhen njësh me borën dhe disa të tjerë do e rikujtojnë atë: Janari i vitit 2021 do të jetë i mbushur me ve
Gënjeshtër apo e vërtetë? Simpsons parashikuan edhe sulmin në Kongres? Duket edhe një herë se shkrimtarët e “The Simpsons” ishin në gjendje të shikonin të ardhmen. Një episod i vitit 1996
Njihuni me 3 shenjat më qaramane të horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
E hapin rubinetin e lotëve si me magji, njihuni me 3 shenjat më qaramane të horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes