999 rezultate për

jesh

Video që tregon sesi ngrin fluska e sapunit në temperaturën -28°C (VIDEO) Një video e veçantë tregon procesin e ngrirjes së një fluske sapuni brenda 30 sekondash, kur ekspozohet në një mëngjes t
Ndahet nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana Është ndarë nga jeta mjeshtri i zërit në Radio Tirana, Kristaq Katundi. Lajmi bëhet i ditur përmes një postimi në rrjete
Kush është Alket Rizai, "mjeshtri i arratisjeve" që habiti policinë greke Mediat greke kanë publikuar të tjera detaje në lidhje me ndalimin e Alket Rizait i çili u kap dje në kryqëzimin e Qipros
Rrëfehet Voltana Ademi, zbulon pengun e madh për familjen Këtë të shtunë në emisionin ‘Fol me mua’ ishte e ftuar Kryetarja në detyrë e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ku foli për
Kaosi në Kapitol, shtohen ndjeshëm masat e sigurisë Policia e Kapitolit po shton masat e sigurisë në pikat e transportit në zonën e Uashingtonit dhe po ndërmerr hapa të tje
Trukim ndeshjesh në Greqi? Merret vendimi për presidentin e Olympiacos Vangelis Marinakis, pronari i Olympiacos, u shpall i pafajshëm nga Gjykata e Apelit së bashku me 27 persona të tjerë në
Bota në kohë krize, Apple thyen rekord shitjesh në fundvit Shitjet e "Apple"-t kanë arritur një rekord tjetër në fund të vitit 2020 me shitjen e telefonave, laptopëve dhe pajisjev
Stresi mund të mbahet nën kontroll me një dietë të thjeshtë ushqimore! Stresi ditor mund të ndikojë keq në shëndetin tuaj, si në planin afatshkurtër ashtu edhe në atë afatgjatë. Por stresi ës
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO) Nicolas Pepe ishte në formë të lartë në ndeshjen e së martës mbrëma ndaj Southamptonit. Arsenali triumfoi në udhëtim
Tërmete të njëpasnjëshme godasin Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut është goditur nga një sërë tërmetesh përgjatë 24 orëve të fundit. Epiqendra e tërmeteve ka qenë në
Zëvendësojeni trajtimin mujor të fytyrës tek estetistja me një përbërës të thjeshtë Trajtimet mujore të fytyrës janë të nevojshme për një lëkurë të relaksuar, të hidratuar dhe të pastër. Ne dimë si ta zë
Dita nis me reshje, por si do të ndryshojë moti gjatë pasdites Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Gjatë pasdites
Përkeqësohet ndjeshëm moti, bashkia thirrje qytetarëve të Vlorës Shqipëria pritet që të përfshihet sërish këtë javë nga një mot me stuhi dhe reshje të dendura shiu. Mbrëmjen e sotme
Meta dekoron me titullin "Mjeshtër i Madh" 4 mundësit e shquar Presidenti Ilir Meta ka dekoruar mundësit e shquar Fuat Brahi, Alfred Bardeli, Shkëlqim Troplini dhe Hysen Omi me Titull
Në mbrëmje shtohen ndjeshëm reshjet, në cilat zona parashikohen përmbytje Moti në vend është duke u karakterizuar nga reshje shiu thuajse në të gjithë territorin. Krahas shiut, në zona të caktua
E trishtë, ndahet nga jeta ikona e Vllaznisë Legjenda e volejbollit shkodran dhe shqiptar, Ali Bushati është ndarë nga jeta ,mëngjesin e sotëm në moshën 78-vjeçare.
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve në Vlorë Është pezulluar lundrimi për mjetet e vogla dhe të peshkimit në portin e Vloës, për 48 orët e ardhshme. Shkak për pe
A do jesh kandidat për deputet? Salianji: Nuk është ndonjë enigmë e madhe Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka qenë i ftuari i parë i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Sa
Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Dritë jeshile? Zyra për Certifikim në KQZ rekomandon që Albin Kurtit t’i lejohet kandidimi Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka njoftuar se kanë pranuar rekomandimin për certifikimin e