999 rezultate për

jesh

Rritet ndjeshëm numri i gjobave, sa qytetarë dolën pa maskë Policia e Shtetit ka gjobitur 923 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 48 orëve të fundit. “Si rezultat i ko
"Gënjeshtra është e vërteta e re", Tuna sapo hodhi publikisht kunja për Patrisin? (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f
Studimet tregojnë pse disa sëmurën rëndë me Covid-19 dhe të tjerët e kalojnë pa e kuptuar Dilema më e madhe e pandemisë dhe virusit që tashmë prej 1 viti ka bllokuar gjithë botën, është se pse disa prej njerëzv
Napoli: Shtyrja e Superkupës thjesht propozim, e sfidojmë Juven në fushë Klubi i Napolit, nëpërmjet një deklarate zyrtare konfirmoi se do të zbresë në fushë në "Mapei Sadium" në Reggio Emilia-s
Për dhëmbë të bardhë xixë, ndiqni këto truke të thjeshta Shumë ëndërrojnë dhëmbë të shëndetshëm dhe të bukur, por pak njerëz guxojnë të provojnë zbardhjen kimike. Bright Side
Zbardhet shuma që iu grabit ditën e djeshme kambistit në Korçë Ditën e djeshme, tre persona të maskuar kanë grabitur banesën e një kambisti në lagjen nr. 1, Korçë. Mësohet se shuma e
Këtë dimër do mbizotërojë e bardha dhe nuancat e saj: 6 ide veshjesh (FOTO LAJM) Disa vende do bëhen njësh me borën dhe disa të tjerë do e rikujtojnë atë: Janari i vitit 2021 do të jetë i mbushur me ve
Gënjeshtër apo e vërtetë? Simpsons parashikuan edhe sulmin në Kongres? Duket edhe një herë se shkrimtarët e “The Simpsons” ishin në gjendje të shikonin të ardhmen. Një episod i vitit 1996
Njihuni me 3 shenjat më qaramane të horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
E hapin rubinetin e lotëve si me magji, njihuni me 3 shenjat më qaramane të horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
"Pushtimi" i Kongresit, furtunë dorëheqjesh në shtëpinë e Bardhë Pas trazirave të dhunshme të ndodhura në Kongresin Amerikan, dy këshilltare të larta të Zonjës së Parë, Melania Trump dh
BE i jep "dritën jeshile" përdorimit të vaksinës Moderna Agjencia Evropiane e Barnave në BE i dha “dritën jeshile” vaksinës Moderna. Pas këtij vendimi, Komisioni Evropian mu
Kryemadhi s'i ka problem "femrat" e Metës: S*ksi është thjesht eksperiencë, rëndësi ka dashuria Monika Kryemadhi me sa duket nuk e ka problem që Ilir Meta të shkojë me femra të tjera. Të paktën këtë ka lënë të kup
"Makinat e votimit nuk punojnë mirë", zyrtarët përgënjeshtrojnë Trump Zyrtarët zgjedhorë në Xhorxhia që po ndjekin balotazhin për dy vendet e këtij shteti në Senat, iu kundërpërgjigjën një p
Përse njerëzit që vuajnë nga gurët në veshka, e kanë të ndaluar të pinë çaj jeshil Çaji jeshil është një nga pijet më të shëndetshme, i pasur me flavonoide që mund të ndihmojnë në uljen e inflamacionit,
Reshje dhe ulje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit Sot moti do të jetë e alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me vranësira dh
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Ulet ndjeshëm numri i rasteve të reja me COVID-19 në vend, sa pacientë humbën jetën Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 185 raste të reja dh
Të shtënat drejt banesës në Vlorë, policia përgënjeshtron kallëzuesin Mbrëmjen e djeshme, në sallën operative të DVP Vlorë, është njoftuar se në fshatin Llaktundë, Vlorë, një shtetas po kërc
Shi dhe dëborë, ulen ndjeshëm temperaturat Sipas MeteoAlb: Masat ajrore të paqëndrueshme që do të përfshijnë Europën Jugore do të diktojnë kushtet e motit dhe në v