999 rezultate për

jesh

KFOR-i përgënjeshtron mediet ruse, ja e vërteta për ushtarët gjermanë Media ruse "Sputnik", ka shkruar sot se ushtarët gjermanë të KFOR-it në Kosovë, do të mund të tërhiqen deri në fund të v
Zidane flet para "El Clasicos": Nuk jemi favorit, thjeshtë një ndeshje e radhës! Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka folur para mediave një ditë para “El Clasicco” kundër Barcelonës. Strtaegu francez
Gjërat e thjeshta që i keni bërë gabim deri sot (FOTO LAJM) Ekzistojnë kaq shumë mënyra për t'i bërë punët tona të përditshme më të menaxhueshme. Dhe me siguri ju nuk keni dëgju
ZYRTARE/ Ja ndjeshjet dhe datat kur do luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues Është hedhur shorti për gjysmëfinalen në Ligën e Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atl
Rritet ndjeshëm numri i aksidenteve, 152 vetëm në muajin Mars (FOTO LAJM) Në muajin Mars 2017 u regjistruan në total 152 aksidente rrugore, me rritje prej 10,9 %, krahasuar me të njëjtën periudh
Mollët mos i lini bashkë me frutat e tjerë, ja arsyeja Vendosja e parregullt e frutave dhe perimeve është katastrofike. Nëse këto ushqime nuk ruhen siç duhet, ato prishen shpe
Dollari dhe euro bien ndjeshëm, ja arsyeja Euro vazhdon të zhvlerësohet në tregun vendas, duke u këmbyer sot me 135.28 lekë sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipë
Ministrat e BDI-së, të gatshëm për dorëheqje nëse Ahmeti jep “dritën jeshile” “Nëse një vendim i tillë do të sillet nga kryetari Ahmeti nga kryesia dhe nga të gjitha organet e BDI-së, sigurisht se d
Partitë shqiptare përgënjeshtrojnë Ivanovin Deklarata e Gjorge Ivanov për të përditshmen austriake "Wiener Zeitung", është cilësuar nga partitë shqiptare si nxitëse
ISIS pretendon se asnjë ushtar nuk është vrarë nga super-bomba amerikane ISIS përgënjeshtroi sot nëpërmjet agjencisë së tyre propagandues “Amaq”, se ka pësuar humbje në bombardimin amerikan të
Grushti ju tregon të fshehtat e karakterit tuaj Gjuha e trupit është një ndër mjetet më të fuqishme të komunikimit. Atë çfarë nuk arrini ta shprehni me forcën e fjalës
Shqipëria e sotme është më e mirë se e djeshmja Në portalin e tij, Blendi Fevziu kish publikuar një shkrim të vetin me titull “Kush po kërcënon
"Mos besoni gënjeshtrat e Asadit, ne i varrosëm foshnjat me duart tona..." (FOTO LAJM) Babai i binjakëve të cilët ndërruan jetë nga sulmi me gaz kimik sarin në Ildib të Sirisë, i ka bërë thirrje liferëve bot
Kuvendi i jep dritën jeshille kullës 350 metra në Tiranë Seanca e sotme plenare në Kuvend i ka hapur dritën jeshile qeverisë që të nisë negociatat për të firmosur ndërtimin e ku
Deputeti i VMRO: Zgjidhja është e thjeshtë, refuzoni Platformën Shqiptare Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së Dimitar Stevananxhija, ka thënë gjatë seancës konstituive të mbajtur sot, se zgjidhj
ISIS humbet terren ndjeshëm në territorin irakian Grupi i ashtuquajtur “Shtetit Islamik” nën shënjestrën e sulmeve të ndërmarra prej disa muajsh nga forcat irakiane dhe k
Rama për situatën në Maqedoni: Nuk ka platformë të Tiranës, ne thjesht i ndihmuam Kryeministri Edi Rama në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” në ka folur edhe lidhur me ‘Platformën Shqiptare në Maqedoni
Zoran Zaev paralajmëron zgjedhje lokale në vjeshtë Kreu i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, gjatë një interviste për "24vakti.mk", ku ka folur për situat
LSDM: Gruevski është gënjeshtar, nuk mund të jetë faktor në vend LSDM-ja ka reaguar ndaj deklaratave të Nikolla Gruevskit për gazetën serbe "Blic", i cili tha se do të mjaftonte një shk
Suedia në zi pas sulmit të djeshëm Suedia e ka shpallur ditë zie kombëtare ditën e sotme pas sulmit të djeshëm në Stokholm nga i cili vidën pesë persona dh
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.