999 rezultate për

jerome

Bayern Munich konfirmon interesimin e PSG për mbrojtësin e tyre Kryetari i Bayern Munichit, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar interesimin e PSG për mbrojtësin Jerome Boateng. 29-
Bayern Munich pret ofertat për Jerome Boateng Kryetari i klubit Karl – Heinz Rummenigge ka pranuar që gjermani mund të largohet nga klubi këtë verë. Jerome Boateng
Bayerni zhbllokon shumë shpejtë ndeshjen kundër Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar gol kundër Dortmundit në "Allianz Arena". Goli u shënua nga mbrojtësi gjerman, Jerome Boaten
Conte dëshiron dhe Jerome Boateng Antonio Conte ka bërë një lëvizje shokuese për mbrojtësin e Gjermanisë Jerome Boateng. Chelsea ka bërë një hetim ndaj
Zyrtare: Gianni Infantino zgjidhet president i ri i FIFA-s Gianni Infantino është zgjedhur Presidenti i ri i FIFA-s në Kongresin e Jashtëzakonshëm të institucionit më të lartë të
E fejuara denoncon për dhunë fizike Jerome Boateng (FOTO LAJM) Jerome Boateng dhe e fejuara Sherin Senler do të ndahen përfundimisht, pasi këtë herë akuzat janë të rënda për mbrojtësi
Boateng te Barça? Guardiola e "çimenton" Jerome Boateng te Barcelona me sa duket është vetëm një shashkë e kësaj merkatoje. Nga Spanja, "Radio Marca" njoftoi se
Jerome vs Kevin-Prince, "derbi" i familjes Boateng Në "Afrikë e Jugut 2010", Gjermania fitoi 1-0 ndaj Ganës në Johanesburg në ndeshjen që mbylli grupin D. Ai takim ishte p
Jerome: Kam folur me Kevin për Bayernin Mbrojtësi i Bayern Munchen, Jerome Boateng, pranoi se ka biseduar me mesfushorin e Milanit, njëkohësisht edhe vëllai i t
Jerome thërret Kevin te Bayern Bayern Munchen vazhdon të shikojë nga kampionati italian për të përforcuar mesfushën. Sipas mediave gjermane, klubi bava
Boateng: Van Persie të më shohë targën Mbrojtësi ganez i Kombëtares gjermane Jerome Boateng ka vijuar luftën e tij verbale me sulmuesit kundërshtarë. Pasi bllo