999 rezultate për

jepte

Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Nuk e pa që ishte LIVE, Treisi Sejdini shpërthen në fjalë të pista Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe gjithmonë ësh
Shehaj tregon se çdo të ndodhë tani me 6 jetimet që u jepte rrogën e deputetit Biznesmeni, Agron Shehaj është një nga deputetët e PD-së që iu bashkua nismës për djegien e mandateve. Tashmë ai së
Kërkonte favore seksuale studenteve, si u detyrua të jepte dorëheqjen "Il Padrino" (VIDEO) Një studente ka treguar në studion e emisionit ‘Opinion” mënyrën se si arritën të detyrojnë pedagogun e Arkitekturës, Th
La gruan dhe u martua me dadon, milioneri e pëson shumë keq Milioneri nga Londra që martua me dadon e fëmijëve të tij, është detyruar t’ia jepte asaj pas shkurorëzimit, katër prej
Gruaja u gjobit 100 paund sepse hodhin bishtin e cigares në tokë Gruaja që nuk pranoi të identifikohej tha për ‘Grimbsy Live’ se ajo u turpërua nga incidenti. Një grua në Angli ka po
Prapaskenat, si e detyroi Rama-Xhafajn të jepte dorëheqjen Fatmir Xhafa nuk ka dhënë dorëheqjen me vullnetin e tij të lirë. Atë e ka detyruar të largohet kryeministri. Ky vers
Nuk i jepte divorcin bashkëshortes, babai i saj merr çiften dhe i bën gjëmën dhëndrit (VIDEO) Kamerat kane kapur momentin kur nje baba ka qelluar me arme dhendrin e tij, pasi ky i fundit nuk pranonte te formoste ke
Neymar tregon se si ka marrë numrin 10 te Brazili Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka treguar një histori që qëndron pas numrit 10 që atij iu dha nga Kombëtarja e B
Tragjedi në shkollë/ Vetëvaret mësuesja: U konsiderua emocionalisht e papjekur Një mësuese 'perfeksioniste' nga Rotherhami është vetëvrarë sepse u gjykua e papërshtatshme për të punuar në shkollë.
Jepte lajmet topless, Greta Hoxhën e shkarkojnë nga puna Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
E la nënënnë azil, kur shkoi ta takojë ajo i tha diçka që e la pa fjalë Një ditë mori një telefonatë nga shtëpia e të moshuarve dhe i kërkojnë që të vijë sa më shpejt pasi nëna e tij po jepte
Del dokumenti, kur Shqipëria i jepte para borxh Gjermanisë (FOTO LAJM) Lufta e Dytë Botërore dhe ajo që ndodhi gjatë asaj periudhe në Shqipëri fsheh mjaft mistere. Një dokument i nxjerrë
Hervin Çuli nuk tërhiqet: Ta justifikojmë vjedhjen se është aktor i madh? Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Xhulieta po shkonte të jepte provimin e maturës, si qau vrasësi për 15 minuta Ditën e sotme në Tiranë ndodhi një vrasje e dyfishtë pasi një 31-vjeçar nga Kukësi vrau ish-të dashurën e tij dhe pastaj
Zeka godët VV-në: Po ta kishit edukuar Aidën sot do të jepte dorëheqje Pas përplasjes mes deputetit të VV-së, Glauk Konjufca dhe atij të PSD-së, Dardan Molliqaj, e ka marrë fjalën deputeti i
Refuzoi t'i jepte dorën Benatias, modelja: Nuk na e lejon rregullorja (VIDEO) Një nga vajzat që ishte në podiumin e ngritur ku Juventus po nderohej me titullin 7-të radhazi, refuzoi t’i jepte dorën
Tahiri nuk donte të ikte: Çfarë e detyroi në fund të jepte dorëheqjen Gazetarët e pranishëm në sallën ku u mbajt konferenca e pazakontë për shtyp e Saimir Tahirit, ku edhe la mandatin e depu
E zuri lemza teksa jepte lajmet, Drini tregon çastin e sikletshëm Videoja e Drini Zeqos që e merrte lemza teksa jepte lajmet, ishte një video në një njëmijë. Folësi i lajmeve ka rikuj
Iu bë publike videoja erotike, mësuesi i matematikës tregon kujt do t'ja çonte Pas videos intime e cila bëri xhiron jo vetëm në shkollën ku jepte mësim por në të gjithë mediat online, ka folur mësues