999 rezultate për

jennifer

Adrola takoi JLO por nuk bëri zë: VIP-at shqiptarë fluturojnë kot! Në një intervistë për “Mirage” modelja Adrola Dushi foli ndër të tjera për jetën e saj në Amerikë, ku është zhvendosur p
Në prag të të 50-tave, Jennifer Lopez sapo e provoi sërish se mbetet divë E konsideruar zyrtarisht një divë, Jennifer Lopez ka vërtetuar se pavarësisht vieteve, nuk ka ndërmend të plaket. Art
Jennifer Aniston dhe Courtney Cox patën të njëjtin të dashur, por janë sërish shoqe Bëhet fjalë për dy shoqet e famshme Jeniffer Aniston dhe Courtney Cox. Këto dy shoqe ndajnë të njejtin ish- të dashur
Jennifer Lopez gati për të shkuar sërish drejt altarit Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë. Marr
Jennifer Lopez kopjon klipin e Ronela Hajatit? (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më energjike në skenë. Ronela Hajati nuk po ndalet së punuari rreth projekteve të reja muzikore
Rindizen thashethemet, Brad Pitt dhe Jennifer rikthehen sëbashku? Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u ndanë në vitin 2005, por fansat e tyre të shumtë kanë dashur që ata të kthehen sërish b
U qa se askush nuk ja varte, këngëtarja fotografohet shumë pranë një mashkulli Disa ditë më parë aktorja e famshme amerikane Jennifer Lawrence tregoi se si fama aktualisht ishte bërë pengesë për të n
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston drejt ribashkimit?! Pak ditë më parë u bë publike se Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë zyrtarisht të ndarë dhe procesi i divorcit ka përfund
Gruaja e tij ia ka dalë dy herë, Marc Anthony nga xhelozia ka një kërkersë për FIFA-n Marc Anthony ka një kërkesë për drejtuesit e FIFA-s. Ai kërkon që t’i besohet atij kënga zyrtare e ketij kompeticioni
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston rikthehen përsëri bashkë? Brad Pitt dhe Jenifer Aniston thuhet se po mendojnë ti japin dhe një tjetër shans dashurisë së tyre. Sipas raporteve,
Jennifer Aniston e fton për darkë, Angelina Jolie e refuzon ashpër Facebook Twitter Mesa duket pajtimi mes dy aktoreve të famshme nuk ka për të ndodhur kurrë dhe kjo vetëm falë kokëfor
Jennifer Lopez tregon tmerrin: Regjisori më kërkoi të hiqja bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
Jennifer Aniston pas divorcit në "party" Vetëm një muaj më parë ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, pas shtatë vitesh lidhje. Dhe duket se të gj
Ish-bashkëshorti sapo e zëvendësoi Jennifer Aniston (FOTO LAJM) Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë në qendër të vëmendjes të medias rozë pas lajmit të divorcit, ndërsa arsyet e v
Harvey Weinstein kërkon ndjesë publike ndaj Meryl Streep dhe Jennifer Lawrence Javë më parë dy aktoret e famshme janë shprehur publikisht se producenti i madh nuk i ka ngacmuar kurrë seksualisht dhe
Jennifer Aniston shfaqet më e mërzitur se kurrë Ndarjet, asnjëherë nuk janë të mira, e sidomos kur bëhet fjalë për një histori pasionante dashurie. Javën e shkuar, akto
Me fustan të çarë në mes të burrave me xhaketa, aktorja e ofenduar nga kritikat Të shumta ishin polemikat që shoqëruan daljen në të ftohtë të Jennifer Lawrence me një fustan të hollë, për të bërë një
A po bashkohen Jennifer Aniston dhe Brad Pitt? Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë nisur sërish të komunikojnë me njëri-tjetrin. Por duket se kjo nuk është aspak ro
Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk ishin të martuar ligjërisht? Jennifer Aniston dhe Justin Theroux njoftuan këtë javë se po ndahen pas dy vjet e gjysmë martesë, por thuhet se çifti nu
U ndanë pas dy vitesh martesë, zbulohet arsyeja e çuditshme e çiftit të njohur Prej 24 orësh në mediat botërore por jo vetëm po përflitet vetëm për ndarjen e aktores së njohur Jennifer Aniston, me ba