999 rezultate për

jenner

37 mijë dollarë operacione, kirurgu estetik shpjegon ndryshimin drastik të Kylie Jenner (FOTO LAJM) Megjithëse Kylie Jenner nuk ka pranuar kurrë të ketë kryer ndërhyrje kirurgjikale për të ndryshuar pamjen e saj, bota nu
Deklaroi se Kanye tradhëtoi Kim me Jeffree Star, Kim paralajmëron yllin e TikTok-ut (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kim Kardashian dhe Kanye West po shkonin drejt divorcit javën e kaluar, ylli i TikTok Ava Louise supozoi s
Veshjen 65 mijë dollarëshe të Kylie Jenner mund ta gjeni për 2000 lekë në treg Kylie Jenner fillimisht bëri një blerje prej 36.5 milionë dollarësh gjatë karantinës. Kylie e shpenzoi këtë shumë për re
Kylie Jenner akuzohet se po përfiton nga pandemia për këtë arsye (FOTO LAJM) Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave pasi lançoi një produkt për duart gjatë pandemisë së koronavirusit. Padys
Budallallëk? Kylie Jenner i dhuron vetes arushin 12 mijë eurosh Kylie Jenner i ka dhuruar vetës një arush! Specifikisht, një arush ngjyrë jeshil të veshur me kristale që kushton diku t
Festat mbërritën edhe te modelja, Kendall Jenner zbuloi pamje nga super shtëpia (FOTO LAJM) Tashmë në prag të Krishtlindjes, shumë njerëz kanë zbukuruar shtëpitë në mënyrë që të ndjejnë atmosferën festive në këtë
Atmosferë festash, brenda super rezidencës së miliarderes Kiley Jenner (FOTO LAJM) Në çdo rast feste, Kylie Jenner, vjen me diçka të veçantë dhe shumë kreative. Ndërkohë për miliarderen e re, kjo është p
5 arsyet pse fëmijët e sotëm janë përgjithësisht të pasjellshëm (FOTO LAJM) Fëmijët janë një bekim për njerëzimin, ama ka raste kur nervat bëhën "kaçurrel" nga sjellja e tyre e pahijshme. Emma
Kim Kardashian apo Kylie Jenner? Këto foto bënë lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka bërë lëmsh gjithë rrjetin me disa foto të publikuara së fundmi në rrjete sociale. Ylli i Kepeping Up W
Brenda festës së çmendur të 25-vjetorit të Kendall Jenner (FOTO LAJM) Bukuroshja e “KUWTK”, Kendall Jenner, zgjodhi të bëhet si aktorja Pamela Anderson këtë Halloween. Ajo realizoi fotot
5 arsyet pse fëmijët e sotëm janë përgjithësisht të pasjellshëm (FOTO LAJM) Fëmijët janë një bekim për njerëzimin, ama ka raste kur nervat bëhën "kaçurrel" nga sjellja e tyre e pahijshme. Emma
Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
Kim Kardashian është zyrtarisht më e pasur se Kylie Jenner Sipas Forbes Kim Kardashian është më e pasur se motra e saj më e vogël, Kylie Jenner, të cilën revista e kishte cilësuar
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof motrat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, që nga viti 2017, nga revista e famshme ‘Forbes’. Aj
Nga Kylie Jenner te Sharon Stone, yjet që kanë shenja të mëdha në trup (FOTO LAJM) Çdo shenjë në trup ka një histori mbrapa. Të gjithë jemi vrarë në gju kur ishim të vegjël dhe një pjesë e shenjave e she
Më shumë se gjithë garderoba juaj, Kylie Jenner shpenzon për një çantë kopshti të Stormi-t (FOTO LAJM) Stormi Webster ka nisur që tani të mësohet me jetën e luksit dhe kjo falë nënës së saj, Kylie Jenner. Ajo është vetëm 2
Telefonatë me Kylie Jenner, si qëndron e vërteta e videos së Getinjos (VIDEO) Kylie Jenner është një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në mbarë botën dhe nuk ka një person të vetëm në ko
"Fshije menjëherë", foto e vjetër nga Kim Kardashian shkakton debat mes motrave (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë padyshim ndër personazhet më të komentuar me famë botërore. Yjet e “Keeping Up With
Show-t të famshëm i erdhi fundi, Kendall Jenner shfaqet në rrugë në super formë (FOTO LAJM) Kendall Jenner është parë për herë të parë në publik, që ku u bë i ditur lajmi se show i famshëm i familjes, “Keeping Up