999 rezultate për

jenkins

Uragani "Matthew" shkatërron muajin e mjaltit çiftit të sapomartuar (VIDEO) Dave dhe Amanda Jenkins, kishin vendosur që ditët e para të martesës t’i kalojnë në ishujt përrallor të Bahamas. Ato
Tahiri back in Lazarat, accompained by Jenkins and Cannon Minister of Interior Affairs, Sajmit Tahiri is back in Lazarat, after the big operation to discuss further action agains
Rexhepi- Jenkins: Prioritet lufta kunder krimit të organizuar dhe korrupsionit Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, është takuar të enjten me drejtorin për Ballkanin Perëndimor dhe Zgjerim
Topalli-Jenkins: Vlerësime për rrugën integruese Kryetarja e Kuvendit u takua sot me Drejtorin për Zgjerimin e BE dhe Ballkanin Perëndimor në Ministrinë e Jashtme, në Mb
Rama-Jenkins: Opozita do përmbushë detyrimet për marrjen e statusit Kryetari i partisë Socialiste, Edi Rama ka pritur sot drejtorin për Ballkanin Perendimor dhe Zgjerimin në "Foreign Offic