999 rezultate për

jeni

25 vjeçarja terroriste e kafshëve, shikojeni çfarë ka bërë Një grua në Minnesota u deklarua fajtore të premten, pasi më shumë se 100 kafshë – përfshirë 64 të vdekura, u gjetën në
Messi gjeni, as roboti nuk e ndal pleshtin të dërgojë topin në rrjetë (VIDEO) Lionel Messi e ka dëshmuar vazhdimisht gjatë këtij sezoni se është njëri ndër më të mirët në botë kur vjen puna te shëni
Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"? "Game of Thrones" është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorë
Trup pa kokë e pa duar, sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Mbretëresha britanike ka dy ditëlindje, zbulojeni arsyjen Mbretëresha Elizabeth, ashtu si shumë monarkë britanikë para saj ka dy ditëlindje. Ajo ka ditëlindjen normale dhe nj
Capello: Messi është gjeni, Ronaldo ka klas Fabio Capello ka folur me lavdata për dy yjet e futbollit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldon. Fabio Capello, i cili
Zyrtari i Ambasadës Amerikane studentëve të gazetarisë: Kërkoni të vërtetën dhe tregojeni Shefi i Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën Amerikane në Tiranë, Z. Brian Beckmann, zhvilloi një bashkëbised
Balluku: E dinim që kishte probleme në aeroport, edhe ne kemi përgjegjësi Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku e ka pranuar që edhe shteti ka përgjegjësi nëgrabitjen e mili
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel
Babai i Stresit ngushëllon familjen Murataj për vrasjen e Admirit: Jeni të nderuar! (FOTO LAJM) Babai i këngëtarit Stesi, Sali Lushaj ka ngushëlluar familjen e e grabitësit Admir Murataj i cili u vra gjatë super aksi
Horoskopi për sot, a do të keni fat? Horoskopi për ditën e enjte, 11 prill 2019. Dashi Kjo e enjte nuk do të jetë në ritmin e duhur. Do të keni shumë gjë
Ujësjellësi jep alarmin: Kursejeni ujin, pasi janë zbrazur rezervuarët Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar se niveli i ujit në liqenet akumuluese ka pësuar rënie. Sip
Kërkohen vajza me gjoks të madh, nëse jeni si këto mund të punësoheni (FOTO LAJM) Një kompani që merret me organizimin e eventeve ka publikuar një njoftim ku kërkon vajza “hostess” për Cirkuitin e Navar
Nëna 44 vjeçare tregon sekretin, si të jeni e bukur dhe joshëse (FOTO LAJM) Një grua australiane, nënë e 3 fëmijëve, ka një pamje shumë të re për moshën e saj dhe së fundi ka zbuluar sekretin e “r
Reka fton votuesit shqiptar: Dilni votoni dëshmoni se nuk jeni 20%, ashtu siç na trajtojnë me vite Mbrëmë në sheshin Skenderbeu në Shkup, ka nisur fushatën presidenciale kandidati për president të Maqedonisë së Veriut,
HOROSKOPI/ Kujdes me zgjedhjet, dita e sotmë pritet të jetë e rëndësishme Dashi Situata sentimentale do të pësojë ndryshime të ndjeshme, por ato do të jenë pozitive. Nuk do të ketë nevojë për
HOROSKOPI/ Harrojeni rutinën, sot ka surpriza Dashi Mund të përballeni me mundësi të shumta të cilat duhet ti kapni fluturimthi, për ti dhënë një kthesë jetës tuaj
Pamje të rralla, Ronaldo bën lëvizje gjeniale për të shënuar (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në botë. Aftësia e tij në moshën 34 vjeçare është e jashtëzakonshme
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
Jeni kurioz të dini sa para fitojnë personat me influencë në Instagram Kur ushqimi juaj i shijshëm ose udhëtimi që bëni merr shumë pëlqime dhe komente në Instagram atëherë është lehtë të fill