999 rezultate për

jeni

4 shenjat më me fat të horoskopit, gjatë sezonit të festave Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që vjen këtë sezon festash. Astrologët parashikojnë që dhe një fat më i m
HOROSKOPI/ Polemika pafund, çfarë i pret shenjat nesër Dashi Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja
Ibra gjenial, Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Napolit (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh 0-1 ndaj Napolit. Ishte Ibra ai që relizoi një gol të bukur me kokë në minutën e 20.
HOROSKOPI/ E diela sjell rehati, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehat
Shkencëtarët thonë se gjetën një mënyrë për t’i kthyer njerëzit 25 vite më parë Shkencëtarët izraelitë thonë se ata kanë arritur të përmbysin me sukses procesin biologjik të plakjes – duke përdorur ve
HOROSKOPI/ Dita e sotme do jetë plot shanse për peshqit, mjafton të kapni të duhurin Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambi
Test psikologjik: Gjeni kush nga këto 4 bebusha është vajzë Të hamendësuarit mbi gjininë e një bebeje thjesht duke i hedhur një vështrim është një mënyrë shumë interesante për të z
Që të jeni një hap para, këto janë ngjyrat e thonjve për 2021-shin (FOTO LAJM) Për të gjitha ato vajza që pëlqejnë të jenë një hap para me trendet e momentit na lejoni t’ju prezantojmë me ngjyrat e t
Mësim online? Si ta shfrytëzoni sa më mirë 1. Trajtjen lëndën si një “kurs i vërtetë” I keni parasysh kurset private, ku zakonisht ju regjistronin prindërit? Me
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe.Biletat e avionit janë gjëja më e rallë që mund
HOROSKOPI/ Do të jeni nervozë, cila shenjë pritet të krijojë lidhje të re Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. D
A e gjeni dot këtë ekuacion? Shumica gabojnë Për t’i dhënë përgjigje në mënyrën e duhur, mbani parasysh se kush nga veprimet ka përparësi. Nëse nuk e keni gjetur,
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Nisin hetimet për shitjen online të bombolave të oksigjenit, çfarë i ndodhi dy vëllezërve Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për shitësit online të bombulave të oksigjenit. Pjesa më e madha e tyre dyshon
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa gabime mund të gjeni në këtë foto? (FOTO LAJM) Ashtu si çdo muskul në trup edhe truri duhet të stërvitet dhe të mbahet në gjendje të mirë. Dhe sigurisht, një nga m
Meri Shehu bën parashikimin: Nëse dikush nuk ju do, nuk ka për t’ju dashur! Dashi Nje perpjekeje e kote dhe nje cikel faull ne jeten tuaj per te perfituar ne lidhje me familjen dhe te tjeret qe
Gjeni i vërtetë, 9-vjeçari shqiptar me autizëm që flet 4 gjuhë të huaja dhe ka lexuar 100 libra (VIDEO) Jamarbër Hoxha fitoi çmimin si “Lexuesi më i mirë” në Panairin e Librit të këtij viti dhe jo më kot u vlerësua. Vogëlush
Pacientit i plasi bombola në banesë, mjeku tregon nëse mund të përdoret oksigjeni në shtëpi Një ngjarje e rëndë u raportua ditën e sotme, ku në një banesë në Tiranë kishte shpërthyer një bombul oksigjeni pasi një
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Gjeni çfarë ka që nuk shkon në foto? Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
I infektuar me COVID-19, të moshuarit në Tiranë i plas bombola e oksigjenit në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bulevardin “Bajram Curri”, në banesën e shtetasit M. N., 72 vjeç, ka pla