999 rezultate për

jeni

Nëse keni këto kualitete atëherë jeni person i rritur dhe i matur Të arrini pubertetin apo moshën legale, nuk do të thotë që automatikisht jeni person i matur dhe i rritur. Disa njerë
Horoskopi 11 dhjetor 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Qielli do të jetë mjaft i favorshëm gjatë kësaj dite. Më në fund do të jeni gati në sferën sentimentale. Nëse e
Zgjidh një nga 3 "portat e fatit" dhe zbulo se çfarë të pret këtë javë Nëse keni zgjedhur: Patkua: Ndikimi energjik i kësaj jave do të përqendrohet në sqarimin e mendimeve tuaja, duke j
Parashikimi i yjeve për sot, e martë 10 dhjetor Demi E marta do të jetë frenetike dhe aspak e lehtë për tu menaxhuar. Mund të ketë sprova të mëdha për të përballuar,
Nëse keni rezervuar një fluturim drejt Italisë më datë 13 dhjetor, verifikojeni edhe njëherë! Nëse keni planifikuar fluturime me datë 13 dhjetor nga Shqipëria drejt Italisë dhe anasjelltas do të duhet që të bëjnë k
Si të jeni me stil në një ditë me shi (FOTO LAJM) Si të jeni me stil në një ditë me shi (FOTO LAJM) A është e mundur të dukemi sharmantë në një ditë tipike holandeze m
Harrojeni bredhin e zi! Ky është trendi më i ri i Pemës së Krishtlindjes për vitin 2019 (FOTO LAJM) Sot është dita kur duhen ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë t
Horoskopi për ditën e sotme, e premte 6 dhjetor Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish d
Ramën e merr "malli" për ish-deputetët e sulmon opozitën e re: Ju s'dini as të flisni! Kryeministri Edi Rama me tone të ashpëra ka ironizuar deputetët e opozitës së re në parlament. Sipas Ramës, deputet
E parandjenin? Dy shqiptarët nga Kosova nuk udhëtonin bashkë nga frika e aksidentit I druheshin të iknin të dy nga kjo jetë dhe të linin pas familjet e tyre që jetojnë mes kushteve të vështira në fshatin
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
Njihuni me infermierin 98-vjeçar që u shërben 20 pacientëve në ditë (VIDEO) Kur infermieri francez Christian Chenay vizitoi pacientin e tij të parë në 1951, penicilina ishte ilaçi më modern. So
Disa mënyra për të përmirësuar udhëtimin tuaj Bisedoni me njerëzit, ecni nëse mundeni … Ndiqni këto këshilla për ta bërë udhëtimin tuaj sa më të mirë. Mos puno (pë
Edhe pse ju do, këto janë 10 arsye pse ajo mund t'ju braktis Shumë meshkuj e dinë se gratë mund të jenë në mënyrë magjepsëse misterioze dhe të paparashikueshme, por vetëm deri sa të
Jeni rrëmujagji? Duhet t’i dini këto gjëra Çfarë i kushtoni vëmendje kur vizitoni mikun tuaj? Disa njerëz shikojnë dekorin dhe mobiljet, disa të tjerë shikojnë llo
Xhaçka falenderon ushtarët: Bravo ju qoftë, jeni krenari! Ministrja Xhaçka ditën e sotme ka falenderuar të gjithë ata që morën pjesë në kërkim-shpëtimin e personave të preu nga t
Tërmeti/ Presidenti i PE shtyn vizitën e planifikuar në Shqipëri Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka shtyrë vizitën e planifikuar në Shqipëri, më 2 dhe 3 dhjetor, pas të
"Nuk jeni vetëm", Tuna mbledh artistët në konferencë për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Këngëtarja Tuna Sejdi bashkë me një numër të madh kolegësh kanë mbajtur një konferencë për shtyp. Këngëtaret Big Mama
Këto këshilla iu bëjnë që të shijoni jetën A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë mund të bëni në një moment të caktuar për të përmirësuar gjithë pjesën e mbetu
Brenda ose jashtë banese, si të kontrolloni panikun në rast tërmeti (VIDEO) Orët e para të mëngjesit të sotëm Shqipëria u trondit nga një tërmet i fuqishëm, i cili ka shkaktuar edhe viktima. Por d