999 rezultate për

jeni

COVID-19/ Amerikanët u çmenden pas letrës higjenike, gjermanët në krizë për makarona COVID-19 ka prekur edhe Gjermaninë, pavarësisht se është një ndër vendet që po e përballon më mirë këtë pandemi. Gjer
Mjeku bën thirrjen e fortë: Harrojeni COVID-19, 300 të vdekur në dy muaj nga gripi i Hong Kongut Edhe pse ka futur të gjithë botën në karantinë, pandemia e koronavirusit të ri nuk është e vetmja që ka njohur planeti d
HOROSKOPI/ Mundohuni që të rrini larg debateve, kjo e mërkurë nuk do të jetë e favorshme Dashi Ju pret një ditë e lodhshme, sidomos nga pikëpamja sentimentale. Momentalisht situata nuk paraqitet e qetë, mad
Pas lajmit të trishtë për babain, Vik Kraja ka këtë kërkesë për të gjithë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj të njohur, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virus
Rama "flet" me fjalët e koronavirusit: Erdha nga Kina tek ju, jeni të dobët! (VIDEO) Kryeministri Rama ka shpërndarë ne rrjetin social Facebook një video në lidhje me COVID-19. Koronavirusi i ri në vide
Pas izolimit, këto janë 7 trendet që do veshim në vjeshtën e 2020-ës (FOTO LAJM) Duke uruar që kjo periudhë e vështirë të kalojë sa më shpejt e të dalim të shijojmë jetën (po, edhe ato gjêrat e vogla,
Flasin ekspertët: Edhe reçipetat kanë ndikimin në kohën e koronavirusit Nëse i keni hedhur reçipetat tuaj tani kur jeni duke punuar nga shtëpia, ose duke izoluar vetveten, atëherë jeni në rrez
OBSH thotë fjalën e fundit: Qytetarët nuk mbrohen nga maskat, shpenzim i kotë! OBSH doli sot në një transmetim të drejtpërdrejtë ku drejtuesit dhe ekspertët e saj u ndalën gjatë te debati për maskat.
OSBH ka një thirrje për duhanpirësit: Jeni më të rrezikuar nga COVID-19! OBSH në Shqipëri iu bën thirrje të gjithë atyre qytetarëve që konsumojnë duhan se tani është koha e duhur për ta lënë.
3 zakone që tregojnë se fëmija juaj është një gjeni Nëse je prind, me shumë mundësi e di sa të rëndësishme janë vitet e para të jetës për fëmijën. Gjatë këtyre viteve keni
Të gjithë po bëjnë sfidën me letër higjenike, por pse u fiksuan pas Alesia Bamit? (VIDEO) Modele, moderatore, balerinë por së fundmi do të zbulojmë një tjetër “talent” të Alesia Bamit, futbollin. Gjerësisht
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t’ i publikoni Është shumë e rëndësishme të keni kujdes se çfarë postoni. Këto kurthe të postimeve mund të rrezikojnë punën tuaj, marrë
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t' i publikoni Është shumë e rëndësishme të keni kujdes se çfarë postoni. Këto kurthe të postimeve mund të rrezikojnë punën tuaj, marrë
Mjeku: Godina e Sanatoriumit gati, javës tjetër presim rastet e para me Covid-19 Mjeku pneumolog Arjan Mezini ka bërë të ditur këtë mbrëmje se Sanatoriumi është boshatisur dhe po organizohet për të pri
''Do vuajmë, do vritemi e do plagosim", Rama: Harrojeni jetën që bënit më parë Teksa numri i të prekurve nga koronavirusi shtohet në mbarë botën, edhe në Shqipëri situata po rëndohet. Kryeministri
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM) Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë
I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët. Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qën
Zbuloni 3 shenjat më dembele të horoskopit, a jeni edhe ju? Të jesh dembel me raste nuk ka ndonjë problem, madje shpesh herë ne zgjedhim ta kalojmë fundjavën thjesht duke ndenjur d
Horoskopi për ditën e sotme, cila është shenja më me fat Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera ka