999 rezultate për

jene

Sipas Anna Wintour, këta 4 aksesorë do të jenë kudo përgjatë 2020-ës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek trendet e modës, një zë bën ligjin: ai i Anna Wintour, kryeredaktores historike të revistës Vogue.
De Biasi ironizon Rashicën: Nuk donim ta fitonim Europianin ndaj nuk e thirrëm në Kombëtare Përtej suksesit të madh që arriti me Kombëtaren duke realizuar ëndrrën e të gjithë shqiptarëve me kualifikimin në europi
Tubimi i dy marsit, a do të anulohet protesta e thirrur nga Meta? Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Ministrja e Ramës i prish planet Metës: Tubimi i 2 Marsit mund të anullohet! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu teksa foli në lidhje me Koronavirusin është shprehur se edhe mund të ndaloh
Maqedoni e Veriut-Kosovë, mënyra si të siguroni një biletë Nga java e ardhshme, më saktësisht nga 2 marsi do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen e “Play-Off”-it, Maqedoni e
Barcelona në telashe para ndeshjes me Napolin, dy titullarë në rrezik Quique Setien me dhimbje koke para ndeshjes me Napolin në Champions. Në këtë ndeshje pritet që titullarë të jenë Serg
Italia merr masa strikte ndaj virusit: Mbyllen shkollat, teatrot e deri te klubet e natës Ditën e djeshme u shënua viktima e tretë në Itali nga virusi vdekjeprurës. Sot Milano, është mbyllur me qëllim që të qën
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
Bllokimi i anijes me mbetje kancerogjene, Blendi Klosi: Pika kulmore! Ditën e djeshme bisnesmeni Zamir Kormuzi u arrestua së bashku me 6 persona të tjerë në Vlorë, për dërgimin nga Italia të
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
Mbetje kancerogjene nga Italia, flet gruaja e njërit prej të arrestuarve Gruaja e pronarit mallit që u kap në portin e Vlorës dhe në të cilin u tha se kishte mbetje të rrezikshme ka deklaruar
Ngjela: Rama, Meta e Basha nuk do të jenë në politikë në 2021! Avokati Spartak Ngjela hodhi akuza të forta ndaj Ilir Metës në Open në Top Channel. Ngjela tha se Meta po del me 2 mars
Po ushqeheni keq? Këto janë 6 shenjat që ndezin alarmin Kequshqyerja apo ushqyerja e pamjaftueshme mund të reflektohet edhe në shenja fizike, perveç atyre metabolike. Keto shen
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika
VMRO-ja nuk tërhiqet: Deputetët e përjashtuar nuk do të jenë pjesë e listave Grupi i deputetëve të pavarur nga VMRO-DPMNE-ja nuk do të jetë pjesë e listave në zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Jahtet, kroçerat dhe motorët e ujit, çfarë ndryshimesh parashikon ligji i ri Qeveria ka vendosur të rregullojë me një ligj të veçantë atë që quhet turizëm detar duke përfshirë këtu të gjithë mjetet
Lajm i mirë për Juventusin, 3 yjet e ekipit janë gati për ndeshjen ndaj Lyon Një lajm mjaft i mirë për Juventusin. 3 yjet e ekipit Pjanc, Kehdira, dhe Bernadeschi, do të jenë gati për sfidën ndaj L
Sulmohet anija turke, zjarri dhe tymi pushtojnë portin (FOTO LAJM) Një anije turke është sulmuar me predha në portin e Tripolit në Libi duke shpërthyer në fjalë. Sulmi është kryer nga
Tifozët e Interit mbështesin skuadrën edhe në transfertë, sa do të jenë sonte në "Olimpico"? Mbrëmjen e sotme, luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 24 në Serie-A. Lazio dhe Inter do të masin forcat mes tyr
Kurti: Në Ballkan më i integruari është sektori i mafias Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota.