999 rezultate për

jenĂ

Shëndetësia dhe higjena në kohën e komunizmit pas epidemisë së kolerës në Itali (FOTO LAJM) Publikohet një dokument arkivor i nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së, ku bëhet fjalë për Pleniumin e 1
Kush dhe si duhet të vetëkarantinohet, Ministria tregon rastet Në një deklaratë për mediat, Ministria e Shëndetësisë ka treguar sitatën e deri më tanishme nga koronavirusi në vend.
ÇfarĂ« Ă«shtĂ« koronavirusi dhe si na sulmon Koronavirusi Ă«shtĂ« pĂ«rhapur nĂ« rreth 80 shtete tĂ« botĂ«s duke shkaktuar mijĂ«ra viktima. MjekĂ«t kanĂ« thĂ«nĂ« se veprimi
Ironia e opozitĂ«s me ligjin anti- KÇK: TĂ« besosh se hijena do tĂ« bĂ«het vegjetariane! "QĂ« do tĂ« zbatojĂ« Edi Rama ndonjĂ« ligj qĂ« godet krimin e organizuar, Ă«shtĂ« si tĂ« besosh se hijena do tĂ« bĂ«het vegjetaria
Kini kujdes me reçipetat! Ky veprim që bëni çdo ditë mund të shkaktojë rrezik Heqja e sytjenave në fund të ditës mund të jenë një prej ndjenjave më të mira në fund të ditës pasi mund të ndihesh e li
Vjena, qyteti më i mirë në botë për të jetuar Vjena mbetet qyteti më i mirë për të jetuar prej 140 qyteteve të renditura nga revista "The Economist". Pasi zhvendos
"Çmendet" Kim Kardashian, "harron" sutjenat nĂ« shtĂ«pi (FOTO LAJM) Ajo di se si tĂ« jetĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes. Dhe kĂ«tĂ« Kim Kardashian provokoi me veshjen e saj teksa dilte nĂ« Los Ang
"Ne jena pĂ«r PS, mos i thuaj as Gon DukĂ«s", si u blen votat nga Astrit Avdylaj nĂ« DurrĂ«s PËRGJIMI i ri qĂ« fakton blerjen e votave Astrit Avdyli: VĂ«llai si ja çove? Votuesi: A je mirĂ«? Astrit Avdyli: S
Hakeri serb vjedh fotot top-sekret nga SHBA që tregojnë luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Një haker serb i quajtur, Neven Djenadija pretendon se ka hyrë në sistemin e ministrisë së Mbrojtjes Amerikan ku ka marr
Ish e dashura e Lingard korr sukses në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ish e dashura e Jese Lingard, Jena Frumes, gjithnjë e më shumë po bëhet protagoniste në mediat sociale, shkruan Albeu.co
Qytetet më të përshtatshme për të jetuar kryeson Viena Kryeqyteti austriak i Vjenës u rendit si "qyteti më i përshtatshëm për të jetuar" për të dytin vit radhazi. Lista u
Vjena kërkon sqarime nga Berlini, pas akuzave të tjera për spiunazh Ekzekutivi austriak i kërkoi Gjermanisë shpjegime pas pretendimeve të tjera kundër shërbimeve sekrete gjermane, të akuzu
Vjena tronditet nga një shqiptar 67 vjeçar Dje rreth orës 13 në Favoriten të Vjenës, një burrë 67 vjeçar e ka sulmuar me thikë dhe e ka vrarë në mes të rrugës një
Gruevski pranon telefonatën nga truproja Truproja e Nikolla Gruevskit, Bllagoja Vasilevski nga Vjena përmes telefonit ka biseduar me vëllain e tij Aleksandar Vas
Gent Fatali: MĂ« tradhĂ«toi, ndaj u frymĂ«zova pĂ«r kĂ«ngĂ«n “Ex” KĂ«ngĂ«tari nga Kosova, shumĂ« i suksesshĂ«m edhe nĂ« ShqipĂ«ri, Gent Fatali ishte i ftuari i moderatorit Ermal Peçi nĂ« progra
Blerona Zeqiri pa sytjena në restaurant (FOTO LAJM) Blerona Zeqiri është tashmë njëra ndër fytyrat më të përfolura të ekranit. Veçanërisht nëse flasim për 2017-tën, vit
Bleona ndez Instagramin mes borĂ«s dhe acarit (FOTO LAJM) Emrin e BleonĂ«s e hasim shpesh nĂ« mediet rozĂ«, nĂ« tĂ« shumtĂ«n e rasteve pĂ«r imazhet ‘pa cenzurë’ qĂ« ajo realizon. SĂ« f
ProtestĂ« pĂ«r “KumanovĂ«n”, shqiptarĂ«t kĂ«rkojnĂ« drejtĂ«si nga Vjena NjĂ« grup shqiptarĂ«sh nĂ« Austri protestuan nĂ« rrugĂ«t e kryeqytetit tĂ« saj, VjenĂ«, kundĂ«r dĂ«nimit tĂ« grupit tĂ« KumanovĂ«s n
Zagani i përgjigjet Tahirit: A të kujtohet kur më solle 20 hijena mes natës Pas intervistës së ish-ministrit Saimir Tahiri në "Top Story" ku deklaroi se familja e tij është "dhunuar dhe stresuar"
Modelja shqiptare bën "gafën" e madhe, me sytjena në një restorant serioz (FOTO LAJM) Françeska Jaçe duket se nuk di të ndalet së ekspozuari trupin e saj. Madje ajo nuk ka kursyer as ambientet serioze