999 rezultate për

jemen

Wolves i bën gjëmën Manchester City-t (VIDEO) Manchester City është tronditur nga Wolves brenda në shtëpi, teksa në minutën e 80-të Adama Traore ka finalizuar një kun
Xhepin plot teksa luante me fëmijët në park, nuk e dinte që lezhianët do i bënin "gjëmën" Dy persona janë arrestuar nga ana e policisë në Lezhë, pasi i vodhën 60 mijë lekë të reja një qytetari, teksa ky i fundi
I lidhur me Borën por Donaldit i bëjnë "gjëmën"! Zbulohet fejesa e tij 4-vjeçare (FOTO LAJM) Edhe pse nuk e kanë konfirmuar ende, Bora Zemani dhe Donald Veshaj thuhet se janë në një lidhje. Dyshja shihen shpesh
Hajdutët bëjnë gjëmën: Vjedhin lopë e orendi në 250 shtëpi, banorët bëjnë roje gjithë natën Më shumë se 250 banesa janë grabitur në zonën e Patosit nga muaji Maj, duke ishkaktuar jo vetëm panik te banorët por edh
Akuza e fortë: Vuçiç po armatos Arabinë Saudite për masakrat në Jemen Nënkryetari i Partisë Popullore dhe ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Serbisë, Zdravko Pon
Largohen vetëm për disa orë, dikush i bën gjëmën shtëpisë së Orindës dhe Turjan Hyskës (VIDEO) Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Turjan Hyska dhe Orinda Huta, janë jo vetëm partnerë në jetën reale, por edhe në emi
U burgos gabimisht për 35 vjet, gruaja i bën "gjëmën" gjyktës: Merr dëmshpërblimin e majmë Një grua në Nevada që kaloi 35 vjet burg për një vrasje që ajo nuk e bëri do të marrë 3 milion dollarë në një zgjidhje t
Juventus vuan por mer 3 pikë që në start, VAR-i i bën "gjëmën" Ronaldos (VIDEO) Juventusi e ka nisur startin e Serisë A me fitore. Bardhezinjtë kanë vuajtur jo pak për të marrë 3 pikë të artë në trans
Era e fortë e drogës i bën gjëmën dy shqiptarëve, arrestohen nga Policia britanike Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arrestuan nga policia pasi
I bëri gjëmën 5 marketeve në Golem, arrestohet 18 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 18 vjeçar i dënuar edhe më parë për vjedhje. A. L, 18 vjeç, banues në Shijak, ësht
Interi kërkon ti bëjë "gjëmën" Juventusit, përgatit ofertën e fundit për Lukakun Interi nuk dorëzohet për Romelu Lukakun. Zikaltërit po tentojnë të nisin një ofertë të re në drejtim në "Djave të Kuq",
Qeni italian i bën gjëmën shqiptarit: 1 milion euro kokainë në makinë Policia e Veronës ka arrestuar një shqiptar, i cili po transportonte 10 kilogramë kokainë me vlerë 1 milion euro nga Gj
Harrojeni policin e qarkullimit, ky dron do ju bëjë "gjëmën" (VIDEO) Kujdes nga dronët pasi do të jenë në veprim dhe mund t'ju gjobisin nëse shkelni rregullat e qarkullimit rrugor. Një p
Facebook i bën "gjëmën" profileve fallco Së fundmi Facebook ka ndërmarrë një nismë shumë të rëndësishme, e cila ka të bëjë me sigurinë e përdoruesve të saj. A
E frikshme: Peshkaqeni për pak sa nuk i bën gjëmën familjes (VIDEO) Një video e frikshme, e publikuar në rrjete sociale, kapi momentin kur një peshkaqen i madh i bardhë doli nga uji dhe ua
Tayna "kall" Kosovën ndërsa fansja i bën gjëmën, tregon "prapaskenat" e koncertit (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet më të dashura jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga ai i diasporës. Së fundm
Juventus i bën gjëmën Realit, ofron 140 milion euro për Pogba Juventus do me çdo kush Paul Pogba. Bardhezinjtë janë gati të sakrifikojnë për të rikthyer yllin francez në Torino, sh
Këngëtares serbe i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin telefonin: Fotot porno bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave. Vetë këngëta
PSG i bën "gjëmën" Barcelonës, futet në garë për De Ligt Sipas asaj që raporton Paris United, presidenti i Paris sanit Germain Nasser Al-Khelaifi është gati të sjellë në Francë
Një listë në xhepin e xhupit i bën gjëmën trafikantit shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar ditën e sotme, në Itali, i dyshuar për trafik droge. Policia dyshon se ai ushtronte