999 rezultate për

jeffrey

Fiton më i forti, momente gjatë luftës për mbijetesë (FOTO LAJM) Këto fotografi të pabesueshme tregojnë momente të mrekullueshme akrobatike të çitave për të kapur një impala "fluturuese
20 futbollistët më të shpejtë në Premier League (FOTO LAJM) Nuk është Uollkot futbollisti më i shtrenjtë në Angli, por për momentin Jamie Vardy i Leicesterit. Futbollisti anglez
MF priti një delegacion prej Thesarit Amerikan Zëvendësministri i Financave, Ramadan Avdiu ka pritur në vizitë drejtorin e Zyrës për Evropë dhe Euro-Azi nga Thesari Am
Londra në "pëllëmbë të dorës" (FOTO-LAJM) Të shohësh Londrën brenda një ditë të vetme? Tani është e mundur. Përmes këtij aplikacioni ju mund të shihni deri në një