999 rezultate për

jeep

Jeep Wrangler vjen në edicion të ri (FOTO) Kompania e njohur britanike Kahn Design dhe nën-brendi i saj Chelsea Truck Company, me arritjen e gjeneratës së re të Je
Futbollisti turk shikon vdekjen me sy (FOTO LAJM) Makina super e shtrenjtë e futbollistit Yilmaz, pasi u rrotullua disa herë në rrugë u përplasur më pas me njw “Jeep”, i
Mercedes prezanton bishën Jeep Brabus (VIDEO) Kompania e njohur që merret me modifikimin e veturave, Brabus, tani është marrë edhe me modelin Mercedes-AMG G65. Pro
SHBA-ja i shet 3 mijë automjete ushtarake Britanisë SHBA-ja do t’i shesë aleatit të tij britanik, për më shumë se një miliard dollarë, rreth 3 000 automjete ushtarake për t
Juventus prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Juventus ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2017/18. Bardhezinjtë nisin një tjetër epokë me një logo të re, të di
Jeep do të prodhojë modelin SUV më të shpejtë ndonjëherë (FOTO LAJM) Kompania Jeep ka bërë të ditur se më 2018, do ta lansojë modelin Grand Cherokee Trackhow që ka 707 kuajfuqi. Makina q
Çfarë po bën Hysaj mbi "Jeep"?! Elseid Hysaj pas fitores së radhës me Napolin e tij ka vendosur që të sfidojë temperaturat e ulëta në shtetin fqinj së b
Identifikohet viktima, ja kush e shkaktoi aksidentin në Laprakë Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur në Laprakë, si pasojë e të cilit mbeti e vdekur një
I heqin patentën, shikoni me çfarë shkon në shkollë (VIDEO) Një studente nga teksasi, Tara Monro kur ju hoq patenta duket se si zgjidhje për këtë ka parë vetëm marrjen dhe përdorim
Jeep sjell modelin me 708 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Grand Cherokee nga Jeep është një makinë e re, e cila pritet të vijë në treg me motorin 6.2-litërsh Hellcat V8. Pritet q
Fiat dhe Jeep sjellin modelet e reja në 2016-ën (FOTO LAJM) Kompanitë Fiat dhe Jeep kanë bërë të mundur realizimin e modeleve të reja të makinave si Fiat 500X dhe Jeep Renegade.
Jeep prezanton makinën e re Wrangler Dragon (FOTO LAJM) Në vitin 2012, Jeep prezantoi një koncept të Wrangler të quajtur Dragon, një model që kompania vendosi për ta vënë në pr
Kësaj i thonë të jesh me fat (VIDEO) Ky 29-vjeçar australian mund të cilësohet si një njeri me fat pasi ka shpëtuar për disa centimetra nga aksidentimi. Carl
Jeep-i që ecën jo vetëm në rrugë por edhe mbi ujë (VIDEO-FOTO) Një kompani kaliforniane realizon Watercar Panther. Një makinë Jeep cila udhëton jo vetëm në rrugë por edhe mbi ujë. Në
Bashkëpunimi Fiat -Chrysler, njihuni me Jeepi-n e ri Cherokee (FOTO-LAJM) Është një nga modelet e së ardhmes i krijuar përmes bashkëpunimit Fiat -Chrysler, një hap para në procesin e bashkëpunim
Bli një Jeep dhe merr dy (VIDEO) Të bashkosh dy xhipa në një. Këtë gjë kanë bërë marokenët të cilët kanë arritur të realizojnë makinën që ju shikoni në v
Jeepi i rekordeve (VIDEO) Është makinë e cila përdoret shpesh nga Alonso dhe Massa. Kjo mjafton për të prezantuar versionin SRT të Jeep Grand Cher