999 rezultate për

javier

Messi del me deklaratë, pritet vendimi i tij final Lionel Messi do të qëndrojë te Barcelona. Argjentinasi me shumë mundësi do të mbetet këtë sezon te katalanasit për t’u l
Ndërron jetë babai i Chicharito Hernandez, legjendë e futbollit meksikan Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se Legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 8
E dashura e Isco-s përkrah Penelope Cruz, shkëlqen në rolin e aktores (FOTO LAJM) Futbollisti Real Madrid Isco nuk po kalon një formë dhe aq të mirë në fushën e blertë. Ndryshe ndodh me të dashurën e 26
Zanetti zbulon të ardhmen e Icardit Zv.kapiteni i skuadrës së Interit, Javier Zanetti ka qetësuar tifozët zikaltërit ku ka theksuar se kapiteni Mauro Icardi
Khabib përlot me dedikimin e fundit pas fitores së madhe ndaj McGregor (FOTO LAJM) Dagestanasi Khabib Nurmagomedov arriti të ruajë titullin kampion të peshave të lehta në UFC pas një ndeshjeje të pazakon
Javier Zanetti i uron mirëseardhjen Paolo Maldinit Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka uruar mirëseardhje Paolo Maldinit, i cili është kthyer në Milan.
Zyrtare: Javier Pastore transferohet tek Roma Paris Saint-Germain ka konfirmuar edhe zyrtarisht se Javier Pastore ka nënshkruar me Romën. Mesfushori argjentinas mb
Ish-shefit të NATO-s Javier Solana, i ndalohet hyrja në SHBA Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Javier Solana i është mohuar dhënia automatike e vizës për hyrje në SHBA. Kërke
SHBA ia ndalon hyrjen Javier Solanës, vizita që e bëri të padëshirueshëm SHBA ia ka ndaluar hyrjen ish-sekretarit gjeneral të NATO-s dhe ish-ministrit spanjoll, Javier Solana, për shkak të vizi
Icardi mendon vetëm për shiritin e kapitenit që ka në krah Mauro Icardi në një intervistë për Topolinon, në ditëlindjen e 100 të Nerazzurrëveka thënë se prezantimi i klubit dhe i
James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO) James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare. Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë
Cavani arrin me vonesë në stërvitje, rrezikon gjobë bashkë me Pastoren Paraqitja e vonuar në ekip për të nisur seancat stërvitore pas pushimeve dimërore për festat e fundvitit, duket se do të
Pastore - Inter: Të rejat e fundit për transferimin e tij në Milano Skuadra italiane Inter akoma nuk ka bërë ndonjë tentim për transferimin e mesfushorit argjentinas, Javier Pastore Mar
Javier Pastore akoma në radarët e Interit Interi ka shfaqur interesim për yllin e Paris Saint-Germainin, Javier Pastore. Argjentinasi mund të jetë pjesë e nj
Inati i Barçës me PSG-në, çon në "sherrin" e Federatës spanjolle me atë franceze Presidentja i Ligës Profesioniste të Futbollit Francez, Nathalie Boy de la Tour, i ka dërguar një letër UEFA-s. Nëpër
Javier Hernandez konfirmon klub e ri Javier Hernandez ka konfirmuar për ESPN se ai do të bashkohet me West Ham. Sulmuesi i Bayer Leverkusen tha për Javier
Merr fund çështja "Bellerin", Barcelona nënshkruan me talentin tjetër Barça është e qartë për të nënshkruar me Nelson Semedo. Oferta e katalanasve për mbrojtësin e krahut është pranuar nga S
Javier Hernandez sillet si xhevair, ka kushte për të pranuar Javier Hernandez po kërkon 140,000 në javë për t'u bashkuar me West Ham. Sulmuesi Bayer Leverkusen është i gatshëm me
Zyrtari i PPE bën thirrje: Rama lëre qeverinë. Meta merr përgjegjësinë Në protestën e opozitës ditën e sotme, përveç zyrtarit të partisë së Angela Merkel, i pranishëm ishte edhe kryetari i un
Earl vret 40 persona në Meksikë Kalimi i uraganit Earl në Meksikë, dyshohet se ka marrë dyzet jetë njerëzish, dhe ka shkatërruar shumë zona të banuara.