999 rezultate për

javesh

Prej dy javësh i shtruar në spital, koronavirusi i merr jetën kritikut të artit Kritiku i artit, Astrit Lopari ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 72-vjeçar. Kritiku i artit nga Elbasani prej
Nikolla Gruevski pas dy javësh do të rthehet në Maqedoni? Ish kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, pas dy javëve pritet të kthehet sërish në Maqedoni. Pas dy viteve të p
5 viktima, mesazhet prekëse për dentistin që humbi jetën me vajzën e tij 9 javëshe në aksidentin tragjik Pak ditë më parë, qyteti gjerman i Trier u trondit nga një aksident që i mori jetën 5 këmbësorëve dhe plagosi disa të tj
A do të mbyllemi pas 2 javësh? Brataj sqaron situatën Komuniteti Teknik i Ekspertëve, deklaroi sot se do të mbeten në fuqi masat e deritanishme, por që mund të ndryshojnë në
Prej tre javësh në spital, COVID-19 i merr jetën piktores së njohur shqiptare Piktorja e njohur, Lumtri Blloshmi ka ndërruar jetë ditën e sotme, në moshën 76-vjeçare, si pasojë e infektimit me COVID
Prej dy javësh në intubim, COVID-19 i merr jetën çiftit të bashkëshortëve Një çift bashkëshortësh kanë humbur betejën me koronavirusin, teksa prej dy javësh ndodheshin në intubim në spitalin e K
Ishte bërë nënë për herë të tretë para disa javësh, vdes nëna shqiptare në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një grua e cila u bë nënë për herë të tretë pak javë më parë ka humbur jetën
Zbulohen detajet e dasmës, Fjolla dhe Fisniku do të martohen pas disa javësh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Babai i Arbanës kalon COVID-in, moderatorja e takon pas 3 javësh Ditën e sotme, Arbana Osmani ka bërë të ditur se i ati i saj ishte infektuar me Covid-19 dhe për fat të mirë ka arritur
Serbia liron personin që e arrestoi para dy javësh, Kosova kërkon edhe lirimin e personit tjetër Ministria e Punëve të Jashtme ka njoftuar se Serbia ka liruar Agim Gjocajn, i cili ishte arrestuar para dy jave në mënyr
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Koronavirusi i merr jetën mjekes nga Tropoja Koronavirusi i ka marrë jetën një mjekje nga Tropoja, e cila ndodhej prej disa ditësh e shtruar në një prej spitaleve co
Balotelli ende pa skuadër, premton se do të nënshkruaj pas disa javësh Mario Balotelli, ende pa një ekip. Pas ndarjes nga Brescia, sulmuesi nuk ka gjetur akoma një strehim të ri dhe koha po k
Për një palë çizme të reja, nëna vendos në shitje beben 1-javëshe për €3,000 (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm 25-vjec, është vënë në pranga pasi ka tentuar të shese foshnjen e saj vetëm 1 javëshe. Luiza Ga
I zhdukur prej tre javësh, policia britanike e shqetësuar për adoleshentin shqiptar Policia britanike vijon kërkimet për gjetjen e 17 vjeçarit shqiptar Daniel Gjinaj. Gjinaj rezulton i zhdukur prej datës
Pas 3 javësh "luftë", koronavirusi i merr jetën zyrtarit të policisë Zyrtari i Policisë së Kosovës, Miftar Kurti, i infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë të premten në Spitalin e Përgjiths
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me
Reshjet e shiut, parku "Rinia" përmbytet dy herë brenda pak javësh Ditën e sotme reshjet e shiut përmbytën disa rrugë në Tiranë, ndërkohë që probleme ka pasur edhe si herën e shkuar sëris
Vdes një tjetër pacient tek Infektivi, ishte shtruar prej dy javësh Ndërron jetë një 71 vjeçar nga Durrësi në Spitalin Infektiv. Sipas ministrisë, i moshuari i prekur me Covid-19 ishte
Prej javësh në luftë me COVID-19, Tritan Kalo përlotet LIVE në studio Qeveria shqiptare në muajin mars të këtij viti shpalli gjendjen e fatkeqësisë natyrore për të parandaluar përhapjen e ko