999 rezultate për

javes

Kalendari për javën e 6, ja kur do të luhet derbi Tirana-Partizani Java e pestë e Kategorisë Superiore do të luhet e gjitha ditën e diel. Mirëpo, përveç javës së pesat, FSHF nuk ka hu
Prej dy javësh në intubim, COVID-19 i merr jetën çiftit të bashkëshortëve Një çift bashkëshortësh kanë humbur betejën me koronavirusin, teksa prej dy javësh ndodheshin në intubim në spitalin e K
Ishte bërë nënë për herë të tretë para disa javësh, vdes nëna shqiptare në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një grua e cila u bë nënë për herë të tretë pak javë më parë ka humbur jetën
Dueli i javës në La Liga, Atletico Madrid – Barcelona: Formacionet zyrtare Sonte (e diele) do zhvillohet super sfida spanjolle mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të
Super ndeshja e javës, Tottenham – Manchester City: Formacionet zyrtare Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja interesante mes Tottenhamit dhe Manchester Cityt, e vlefshme për xhiron e nëntë t
Caktohet data dhe oraret e javës së 3-të të Superiores Skena i ka kaluar e gjitha kombëtareve të futbollit, ndërsa fill pas përfundimit të këtij pushimi vëmendja do të riktheh
Zbulohen detajet e dasmës, Fjolla dhe Fisniku do të martohen pas disa javësh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Babai i Arbanës kalon COVID-in, moderatorja e takon pas 3 javësh Ditën e sotme, Arbana Osmani ka bërë të ditur se i ati i saj ishte infektuar me Covid-19 dhe për fat të mirë ka arritur
Zemaj: Po e mendojmë mbylljen gjatë fundjavës Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se po e shohin si opsion kufizimin e lëvizjes në fundjavë, me qëllim të p
Serbia liron personin që e arrestoi para dy javësh, Kosova kërkon edhe lirimin e personit tjetër Ministria e Punëve të Jashtme ka njoftuar se Serbia ka liruar Agim Gjocajn, i cili ishte arrestuar para dy jave në mënyr
Kampionati nis të mërkurën, në ndeshjet e javës së parë spikat Tirana-Kukësi Bojkoti tashmë është ndërprerë teksa në mbledhjen e sotme të Ligës u vendos që Kategoria Superiore të startojë ditën e m
Kryendeshja e javës në Serie A, Milan - Roma: Formacionet e mundshme Natën e hënë luksoze në "San Siro". Kryesuesit e Milanit presin Romën në kryendeshjen e kësaj jave në Serie A. Pa spekta
Paratë u mblodhën brenda javës, shpresë për Esrën 2 muajshe (VIDEO) Sot ka arsye që prindërit e Esrës vetëm 2 muajshe të gëzojnë sepse falë ndihmës së shqiptarëve për ndërhyrjen e saj në k
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës Fundjava në vend pritet të sjellë mot pjesërisht të vranët dhe me riga lokale shiu. Ndërkohë do të bien temperaturat
Koronavirusi i merr jetën mjekes nga Tropoja Koronavirusi i ka marrë jetën një mjekje nga Tropoja, e cila ndodhej prej disa ditësh e shtruar në një prej spitaleve co
Balotelli ende pa skuadër, premton se do të nënshkruaj pas disa javësh Mario Balotelli, ende pa një ekip. Pas ndarjes nga Brescia, sulmuesi nuk ka gjetur akoma një strehim të ri dhe koha po k
Anëtari i stafit me COVID-19, komisioneri Oliver Varhelyi karantinohet në banesë Komisioneri për Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi është karantinuar në shtëpi, pasi një anëtar i stafit të tij u testua po
Për një palë çizme të reja, nëna vendos në shitje beben 1-javëshe për €3,000 (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm 25-vjec, është vënë në pranga pasi ka tentuar të shese foshnjen e saj vetëm 1 javëshe. Luiza Ga
Formacioni i javës në Serinë A, bën pjesë dhe Hysaj (FOTO LAJM) Elseid Hysaj është përfshirë në formacionin e javës në Serie A, sipas vlerësimeve që ka bërë WhoScored. Ai është vler