999 rezultate për

javen

Shpërthen infeksioni në Maqedoni: Mbi 2600 raste të reja me COVID-19 për një javë Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se sipas raportit të Institutit për Shëndet Publik për periudhën 12 deri 1
Parashikimi i motit për javën e ardhshme Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të vijojë të mbetet me kushte të qëndrueshme meteorologjike, si rrjedhojë e m
Zaev takon javën e ardhshme sekretarin e NATO-s Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev më 8 tetor do të takohet me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Sto
Djali i Schumacher do të debutojë në Formula 1 fundjavën e ardhshme Emri Schumacher është zyrtarisht përsëri në Formula 1. Siç njoftoi Ferrari të martën pasdite, Mick Schumacher do të b
Barcelona do të zyrtarizojë Dest javën e ardhshme Barcelona duket se kanë mbyllur marrëveshjen me Sergino Dest. Mbrojtësi i krahut, Dest, shihet si zëvendësuesi i Nels
Rriten shifrat në Maqedoninë e Veriut, si ndryshoi kurba e infeksionit nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Vveriut bëri të ditur se sipas Institutit për Shëndet Publik nga 14 deri 20 sht
Hapja e kufijve, ja kur do të merret vendimi Vendet e rajonit javën e ardhshme pritet përfundimisht të marrin vendim për kalimin e lirë dhe hapjen e kufijve, paralaj
Hapja e kufijve, merret vendimi në javën e ardhshme Javën e ardhshme do të ketë vendim të ri për funksionimin e kufijve. Lajmin e ka bërë të ditur ministri maqedonas i Shën
Sfida e Europa League, një lajm i mirë për Ibrahimoviçin Ibrahimoviç dëshiron të jetë atje dhe do të jetë, Pioli po mbështetet tek karizma dhe shfaqjet e tij. Tri ditët para
Futbolli po i kthehet normalitetit, Juve gati të hapë dyert e stadiumit që javën e parë Shifrat e pandemisë Covid-19 vijojnë të jenë shqetësuese, por bota po fillon të bashkëjetojë me koronavirusin dhe nga di
Hidhet shorti i sezonit të ri në Serie A, javët e para "zjarr" për Interin Është hedhur ditën e sotme kalendari i sezonit 2020/2021 në Serie A. Java e parë zhvillohet në 20 shtator dhe Juventusi
Shtatori vjen me reshje shiu, parashikimi i motit për javën e parë të muajit Gushti do të mbyllet me temperatura të larta. Sinoptikanët parashikojnë një të diel të nxehtë që shënon dhe zyrtarisht d
Sinoptikania zbulon si do të jetë moti fundjavën e fundit të Gushtit: Priten rrebeshe shiu Sinoptikania Adiola Bami ka folur për temperaturat e ditës së sotme, duke thënë se rebeshet do të ndikojnë duke larguar
Horoskopi i të hënës, shenjat që do ta nisin javën zymtë Dashi-Dite e zymte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet si e keni dashur. Partneri do
Publikohet kalendari i Bundesligës, javën e parë luhen dy supersfida Bundesliga ka hedhur shortin për sezonin e ri dhe tashmë dihen ndeshjet e javës së parë. Ky sezon do të filloj me dat
Prisni lajme të mira? Meri Shehu bën parashikimin e shenjave të horoskopit për javën Dashi Hene e re ne luan ju con drejt marredhenieve te reja dhe puneve te reja. Kujdes nga perplasjet me Saturnin te v
Lajm i mirë: Rritet numri i të shëruarve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë (MSH) informon se faktori R0 i transmetimit të virusit tregon një trend pozitiv në rënie i cili
Raporti javor i ISHP-së: Ulet numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut, sot ka publikuar raportin javo
Më mirë se kaq prishet, ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut Dashi: Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasiguris
Si të nisni javën mbarë duke u zgjuar ndryshe të hënën? Nuk është gjithmonë e lehtë të nisësh javën me një buzëqeshje. Ne ju ftojmë të ndiqni këto udhëzime të thjeshta, që do t