999 rezultate për

java

HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah
Vendimi: Kush kthehet në Gjermani, nga e java e ardhshme duhet të bëjnë teste Ambasada e Kosovës në Gjermani u ka bërë thirrje të gjithë atyre që kanë kaluar apo po kalojnë pushimet në Kosovë që t’i
Java e ardhshme me temperatura 40 gradë, zbuloni ditët Java që vjen do të sjellë të nxehtin Afrikan, ndërsa temperaturat pritet të shkojnë deri në 40 gradë celsius. Sipas S
Java e fundit e Kategorisë Superiore luhet në një ditë, 4 ndeshje me orar Champions-i Ndeshjet e javës së fundit të Kategorisë Superiore, do të luhen të gjitha ditën e mërkurë, në dy orare. Katër ndeshje do
Temperatura afrikane nga java e ardhshme në Kosovë Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për javën e ardhshme. Në fundjavë do të ketë reshje shiu, tempera
HOROSKOPI/ E diel, 19 korrik: Si do të mbyllet java për secilën shenjë Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së nesërme, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mund
6 ndeshje në Kategorinë e Parë, cilat skuadra do të përballen sot Do të luhen ditën e sotme 6 ndeshje në Kategorinë e Parë, ku nuk mungojnë sfidat interesante. Në grupin A, për fazën
Rikthehet izolimi? Silva Bino: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin e të infektuarve Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të
ZYRTARE/ Ja kur nis dhe mbaron Bundesliga në sezonin 2020-2021 Federata gjermane e Futbollit ka publikuar kalendarin zyrtar për sezonin 2020-2021 në Bundesligë. Kështu, mësojmë se
Beqja lëshon perlën: Administrata të bëjë 4 ditë pushim në javë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare ka propozuar një masë, që sipas ti
Fundjava u mbyll me reshje, si pritet të jetë moti nesër e në vazhdim E njëjta situatë, reshje dhe vranësira do të na shoqërojnë edhe gjatë fillimit të javës në vijim. Sipas Shërbimit Met
Champions League 2020/21: Fillon më 20 tetor dhe mbyllet në Stamboll më 29 maj, ja kalendari UEFA ka publikuar datat e fillimit dhe përfundimit të sezonit 2020-2021 në Ligën e Kampionëve. Gara elitare evropiane
HOROSKOPI/ Si pritet të fillojë java për të lindurit e çdo shenje Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të
Java e fundit e Bundesligës, vendimtare për Werder dhe Leverkusen Ëerder Bremen dhe Bayer Leverkusen po bëhen gati për ndeshjet e fundit të Bundesligës që janë me shumë peshë për të dy s
Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që
Nga java tjetër pa test dhe karantinë për të hyrë në Maqedoni? Nga java tjetër pritet që të mos nevojiten test PCR për koronavirus dhe vetizolim 14 ditor, për të hyrë në kufijt e Maqe
Fundjava e nxehtë e DJ Sardit, publikon foton pikante me të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi ka trazuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lidhjet me vajzat e famshme. Kohët e fundi
Horoskopi i ditës së sotme, si do të mbyllet java për të lindurit e çdo shenje Dashi Në dashuri duhet të tregoni shumë kujdes ndaj asaj që bëni ose thoni, pasi do e keni Hënën kundër. Nervozizmi m
Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Doni të lëvizni nga një qytet në tjetrin? Rama shpjegon si do të jetë fundjava e fundit me zonat e kuqe Kryeministri Rama ka përcjellë informacionet e radhës, se si do të vijohet nga sot pas masave lehtësuese ndaj COVID-19.