999 rezultate për

javĂt

Festimet e çmendura për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë kanë festuar ndërrimin e viteve duke konsumuar alkool. Rrugët e qyteteve të mëdha u mbushën me njerë
Fundjavat e verĂ«s janĂ« emocionuese
 edhe kur bie shi! NĂ« kĂ«to ditĂ« tĂ« çoroditura klimaterike, Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« krejt normale qĂ« ndĂ«rsa jeni duke bĂ«rĂ« plane fundjave me veten apo me
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër (FOTO LAJM) Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër, ndalohet qarkullimi në disa akse rrugore Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
U la jashtë Parlamentit, si janë fundjavat e Jozefina Topallit? (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka kaluar fundjavën e saj me të birin, Genarin, me të cilin ka post
Borë në Kodrën e Diellit, Mavrovë dhe Gjavatë Komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale të vendit po zhvillohet pa ndalesa dhe kufizime por vende-ve
Disa rrugë të bllokuara në Maqedoni Komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale po zhvillohet ende në kushte të dimrit, në vende-vende më bor
Vazhdojnë reshjet Komunikacioni në të gjitha rrugët magjistrale dhe rajonale në të gjithë Maqedoninë po zhvillohet në kushte mjaft të vësh