999 rezultate për

javĂs

Tërmet 6 ballësh, tronditet vendi Një tërmet 6 ballë i shkallës Rihter goditi brigjet e ishujve indonezianë të Javas dhe Balit, sipas Institutit Gjeologji
Twitter, gjithçka rreth incidentit Lidhur me sulmin e sotëm në Twitter njëri prej programuesve të Twitter, në bolgun e tij thotë: Këtë mëngjes në ora 2:54,