999 rezultate për

javĂn

Kur Ilir Meta vendos tĂ« jetĂ« deri nĂ« fund Ilir Meta Ilir Meta ka zbuluar diçka esenciale për ekuilibrin e koalicionit me Edi Ramën. Nuk është ndo
Shqiptari vret me çekiç moldaven dhe humb jetën në aksident Astrit Qejavani pasi ka vrarë të dashurën e tij me çekiç, është aksidentuar për vdekje gjatë tentativës për t'u arratisu