999 rezultate për

javĂ

Nga java e ardhshme nis vjeshta Deri në fundjavë mot i ngrohtë, me diell dhe vranësira, javën e ardhshme ftohtë. Deri në fundjavë mbi vendin tonë do
Java e katërt e Superiores mbyllet me një supersfidë Supersfida mes Flamurtarit dhe Skënderbeut, që do të luhet mbrëmjen e së hënës, do të mbyllë kuadrin e javës së katërt t
Sot u zhvillua java e 5 në Premier League, shikoni sa gola janë shënuar (FOTO LAJM) Sot në Premier League u zhvillua java e 5, duke luajtur 7 përballje. Liverpooli, Chelsea, Arsenal, Manchester City d
Java e dytĂ« e Bundesliga-s nis me njĂ« rezultat surprizĂ« Java e dytĂ« e Bundesliga-s Ă«shtĂ« hapur me ndeshjen Hannover-Dortmund, qĂ« sapo Ă«shtĂ« mbyllur me rezultatin 0-0 nĂ« “HDI-Ar
Publikohen datat dhe oraret e javës së tretë në Superiore (FOTO LAJM) Java e dytë e Kategorisë Superiore është mbyllur me humbjen surprizë të Kukësit ndaj Flamurtarit. Tashmë rradhë e ka
Java e dytë e Superligës, mbyllet me një super ndeshje Të dielën kampionati shqiptar do të vijojë me ndeshjet e tjera të javës së dytë. Nesër zbresin në fushë kampionët e
Hidhet shorti, këto janë përballjet e Kategorisë së Parë Federata Shqiptare e Futbollit sapo ka hedhur shortin e Kategorisë së parë në Grupet A dhe B. Grupi A JAVA 1
Zbulohet orari kur do luhen ndeshjet e javës së parë në Serie A Serie A ka konfirmuar se takimi Chievo-Juventus do të jetë ndeshja e parë e sezonit të ardhshëm. Ndeshjet për sezonin
Bëhuni gati për temperatura afrikane, java e parë e gushtit më e nxehta për këtë vit Këtë periudhë temperaturat në vendin tonë kanë qenë të paqëndrueshme. Me mëngjes dhe drekë të nxehtë dhe pasdite me
Kalendari i Serie A, ky është kundërshtari i parë i Ronaldos (FOTO LAJM) Seria së fundmi ka zbuluar kalendarin futbollistik për sezonin e ri që pritet të nisë. Tashmë skuadra ndodhet në SHB
Kalendari i plotĂ« i Serie A, shikoni sfidat e nxehta qĂ« do shihni nĂ« sezonin e ri ËshtĂ« hedhur shorti pĂ«r edicionin e ri 2018/19 nĂ« Serie A, me derbin e parĂ« qĂ« vjen nĂ« javĂ«n e 7-tĂ« mes Juventusit dhe N
NĂ« fundjavĂ« digjen temperaturat, java nis me reshje shiu Deti dhe pishinat, do tĂ« jenĂ« e vetmja mundĂ«si pĂ«r t’i shpĂ«tuar temperaturave pĂ«rvĂ«luese tĂ« kĂ«saj fundjave. Vala e te
Kjo është java më e "nxehtë" e Superiores Javën e 6-të të Superiores do të shohim ndeshje nga ato që gjithë tifozët presin. Përveç derbit të kryeqytetit që i
Hidhet shorti, java e parë e Superiores starton me super sfida (VIDEO) Sapo është hedhur shorti për kategorinë Superiore ku janë nxjerrë çifte mjaftë interesante për javën e parë të kampionat
Fundjava zhgënjen pushuesit, ja çfarë pritet të ndodhë Ditë të nxehtë na presin por të shoqëruara me shtrëngata, kryesisht pasditë. Sipas Meteoalb, sot vijon dominimi i mot
Fundjavat e verĂ«s janĂ« emocionuese
 edhe kur bie shi! NĂ« kĂ«to ditĂ« tĂ« çoroditura klimaterike, Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« krejt normale qĂ« ndĂ«rsa jeni duke bĂ«rĂ« plane fundjave me veten apo me
Policia nuk ndalet nga gjobat: Fundjava nuk është për t'u vrarë (VIDEO) Policia në Tiranë ka vijuar kontrollet edhe përgjatë natës së mbrëmshme në rrugët kryesore. Në një video të bërë publ
Java e fundit për Ronaldon për t'ju shmangur burgut "Ylli" i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është përballur përsëri me çështjen e evazionit fiskal. Ronaldos së fundmi
Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art. Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kal
Çmendet moti, stuhia e shiut dhe breshĂ«rit pushtojnĂ« TiranĂ«n (VIDEO) Prej disa ditĂ«sh nĂ« tĂ« gjithĂ« ShqipĂ«rinĂ« ka mbizotĂ«ruar njĂ« mot me vranĂ«sira, reshje lokale e ulje temperaturash. Ve