999 rezultate për

jason

"S*ksi me të është më i mirë", 47 vjeçari martohet me vajzën 23 vite më të re (FOTO LAJM) Një avokat 47 vjeçar po jeton një histori dashurie me të dashurën e tij 24 vjeçe. Jason Smith, 47 vjeç prej kohësh kë
Binjakët vijnë në jetë në ditë, muaj dhe dekada të ndryshme (FOTO LAJM) Jason Tello mirëpriti në jetë dy foshnjat e shëndetshme në ditë të ndryshme, muaj dhe dekada të ndryshme në Carmel. J
Pa shofer dhe punon me hidrogjen, brenda kamionit futurist që ngjason si tren (FOTO LAJM) Hyundai ka prodhuar një prototip të një kamioni të teknologjisë së fundit, që ecën pa shofer, punon me hidrogjen, por që
Tornado godet Dallasin, shënohet viktima e parë Dallasi është goditur nga një tornado e fuqishme duke shkaktuar 1 të vdekur. Radari konfirmoi tornadon e goditur në a
E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
Barcelona prezanton uniformën e 3, ngjason me atë të sezonit 1996-1997 kur luante "fenomeni" (VIDEO) Barcelona, në bashkëpunim me Nike ka prezantuar uniformën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Me këtë unifromë skuadra
E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë p
Gullit: Sarri gaboi me transferimin e këtij lojtari, mesfushori i Ajax me ngjason me Lampard Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Chelsea në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte ekipin në finalen e L
Qeshni me lot, kur krimineli ngjason me prezantuesin e BBC-së (VIDEO) Moment i sikletshëm gjatë transmetimit të emisionit informativ Crimewatch në BBC. Gjatë emisionit, në ekranin e madh
I dashuri i vdiq në aksident, vajza vdes pak orë më pas Një çift britanikësh, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, ku
Ndërron jetë ish-sportisti i njohur, por shikoni çfarë bën e dashura e tij Një çift nga Britania, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, k
Prishtina ende pa zbukurime për festa, ngjason si një qytet lindor Edhe pse festat e fundvitit po ofrohen, Prishtina ende nuk është dekoruar. Adonis Tahiri, zëdhënës i komunës së Prish
Ikona e filmit Italian, Remo Girone: Tani Tirana ngjason me cilindo qytet Italian (VIDEO) Si Tano Cariddi e njohim ne, Italia dhe çdo vend që ka ndjekur serialin “Oktapodi”, aktorin Remo Girone, i cili ditët e
Këngëtari i njohur bën veprimin që i përloti të gjithë, performon nga ballkoni Këngëtari i njohur i muzikës botërore, Jason Derulo ka marrë një surpizë të pakëndshme pasi i është anuluar koncerti i t
UFO-t ndjekin helikopterin ushtarak, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Dy "UFO" që ndjekin nga pas një helikopter i cili po shkonte në një operacion shpëtimi janë filmuar nga një grup televiz
Elvana Gjata kthehet në Tiranë, por jo vetëm Elvana Gjata prej gati një viti po përpiqet të ndërtojë karrierën e saj ndërkombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Gatuzo: Ky Milan më kujton atë të Ançelotit Xhenaro Gatuzo debuton sot foli për pritshmëritë e hapit të parë si trajner kuqezi: “Me Vinçencon kam një marrëdhënie