999 rezultate për

jasmin

Akuzohet për përdhunim, avokati i Mayorgas takon ish të dashurën e Ronaldos Vijnë zhvillime të reja nga çështja “Mayorga-CR7”. Avokati mbrojtës i ish-modeles amerikane, e cila akuzoi Cristiano Ron
Shpërthejnë përsëri akuzat ndaj Ronaldos: Është një psikopat, donte të më priste copa-copa Për Cristiano Ronaldon, pas një periudhe qetësie, gjetjes së vazhdimësi së të shënuarit dhe mbylljes së fazës së parë të
Jasmina Tolaj, njihunin me tezen trendy të Rita Orës! Jasmina Tola është gjinekologe e njohur në Kosovë, por ajo nuk njohet vetëm pëer këtë gjë, por njohet edhe si tezja e Ri
6-muajshe shtatzënë, 19-vjeçarja vritet me breshëri plumbash Një adoleshente shtatzënë e cila ishte 6 muajshe shtatzënë është qëlluar për vdekje me plumba teksa po flinte në shtëpin
Jasmina Anevska zëdhënëse e qeverisë së Maqedonisë ? Jasmina Anevska ka dhënë dorëheqje nga puna në Tv Tellma dhe po përgatitet për detyrën e re si zëdhënëse e qeverisë së M
Trazirat në Maqedoni, 8 persona dërgohen në klinikat e Shkupit Shtatë persona me dëmtime në kokë dhe një me lëndim të gjurit janë pranuar sonte në Klinikën për sëmundje kirurgjike “Sh
Modelja thyen internetin, ngjashmëri absolute me Jasmine (FOTO LAJM) Mjaftoi Halloweeni që modelja dhe këngëtarja e njohur të bëhej hit në internet për shkak të ngjashmërisë së saj me prin
Rrezikon 3.5 vite burg. Ja çfarë ka bërë 21 vjeçari Kevin E nga Austria, rrezikon deri në 3.5 vite burg, pasi i bëri tatuazh një figurë të turpshme mikeshës së tij. 2
Jo 5 milionë por 6.5 milionë euro do pagujë Kosova për pasaportat Ministria e Punëve të Brendshme ka edhe dhjetë ditë të paguajë gjobën lidhur me skandalin e pasaportave. Por kjo gjob
Vdekja e Paul Walker, e dashura në shok (FOTO LAJM) E dashura e aktorit Paul Walker është duke përjetuar shumë keq vdekjen e protagonistit të "Fast & Furious", raporton tab
Shkupi proteston: "Stop dhunës në Gaza" "Stop për agresionin në Gaza". Kjo ishte motoja e protestës së sotme paqësore në mbajtur në Çarshinë e Shkupit. Një grup