999 rezultate për

jashtezakonshme

Plas në qeveri, Xhaçka i bën "puç" me ushtri Gjeneral Lleshit Ministria e Mbrojtjes Olta Xhaçka njoftoi pak më parë angazhimin e forcave speciale të ushtrisë për të ruajtur rendin pë
PDK garon me 4 kandidatë në zgjedhjet e jashtëzakonshme Në zgjedhjet e 19 majit që do të mbahen në katër komunat veriore të Kosovës, do të marrë pjesë edhe Partia Demokratike e
Guardiola: Bëmë ndeshje të jashtëzakonshme, rezultati është i mirë Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lartësuar si të mrekullueshme paraqitjen e skuadrës së tij, me gjithë hu
Hapet LIVE varri i mumjes në Egjipt, kërkuesit bëjnë gjetjen e jashtëzakonshme (VIDEO) Shikuesit e Discovery Channel kanë patur mundësinë që të shohin live hapjen e varrit të një mumjeje në Egjipt, i cili be
Një qark në New York shpall gjëndjen e jashtëzakonshme për shkak të Fruthit Një distrikt në New York ka deklaruar gjendje të jashtëzakonshme pas një shpërthimi të rëndë të fruthit. Rockland Cou
Haradinaj kërkon seancë të jashtëzakonshme për Projektligjin e lojërave të fatit Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur dje, miratoi Projektligjin që shfuqizon ligjin aktual dhe mbyll të gjitha lojë
Nëse harroni shpesh mos u mërzisni, keni një cilësi të jashtëzakonshme Harroni shpesh data të rëndësishme, siç janë ato të ditëlindjeve të miqve, apo edhe ndonjë fjalë të rëndësishme përgjatë
Kuvendi i Kosovës nesër me seancë të jashtëzakonshme Një seancë e jashtëzakonshme do të zhvillohet të martën në Kuvendin e Kosovës. Pikë e vetme e rendit të ditës është d
Haradinaj thërret seancë të jashtëzakonshme, salla e Kuvendit bosh Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thirrur ditën e sotme një seancë të jashtëzakonshme në orën 09:00 për shqyrt
Haradinaj kërkon që seanca e jashtëzakonshme të mbahet sot Kryeministri Ramush Haradinaj thotë se sot duhet të diskutojnë rreth dialogut me Serbinë, platformës dhe delegacionit. N
Bëni gati shamitë! Rama mban fjalimin e zakonshëm për situatat e jashtëzakonshme Kryeministri Edi Rama ka dalë në konferencë për shtyp duke mbajtur fjalimin e zakonshëm të tij për situata të jashtëzako
Rritje të jashtëzakonshme, çfarë po ndodh me zarzavatete në Shqipëri Çmimet e prodhimeve të stinës, kryesisht perimet dhe zarzavatet pësuan rritje jo të zakonte gjatë muajit janar, teksa IN
Mbledhje e jashtëzakonshme në Drenas pas rastit të vajzës së dhunuar Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Drenasit ka thirrur mbledhje të jashtëzakonshme. Kjo pas rastit të abuzimit
Pedagogët në grevë, FHF kërkon mbledhje të jashtëzakonshme Deri në rrëzimin e ligjit për Arsimin e Lartë, vazhdon akoma më ngulm bojkoti i studentëve dhe greva e pedagogëve. D
Fino: E mbështes kandidimin e Veliajt, ka bërë gjëra të jashtëzakonshme Një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, ish kryeministri Bashkim Fino, shprehet pro rikandidimit të kryebashki
Kuvendi nesër seancë të jashtëzakonshme për ministrat e rinj Ditën e nesërme Kuvendi do të mblidhet në një seancë të jashtëzakonshme në lidhje me emërimin e ministrave të rinj që ja
I fundit Enver Hoxha, rastet kur kryeministri ishte edhe ministër i Jashtëm (FOTO LAJM) Kryeministri, Edi Rama pas diosa tentativash për të vendosur si ministër të Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakajn, mori ven
Solskjaer: Skuadra bëri një performancë të jashtëzakonshme Ka bërë sot debutimin e tij si trajner i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer. Një ndeshje e mrekullueshme nga lojtar
E jashtëzakonshme, shqiptari shpallet hero në Suedi Fidan Bejta, shqiptari nga Kosova është shpallur “Hero i Vitit 2018” në Suedi. Ai do të nderohet të mërkurën me titullin
E jashtëzakonshme, kampioni ia doli! Shumacher çohet në këmbë Me 29 dhjetor do të bëhen pesë vjet nga lëndimi i rëndë i Michael Schumacher pas një rrëzimi gjatë skijimit në alpet fra