999 rezultate për

jashtezakonshem

Mos e humbisni: Shikoni supergolin që u realizua sot në Serie A (VIDEO) Verona triumfoi 0 me 1 ndaj Spezia, por e gjithë vëmendja ishte tek super goli që u shënua në këtë takim. Zaccagni sh
Arthur po ambjentohet te Juventusin: Pirlo është trajner i jashtëzakonshëm Transferimin te Juventus nuk e mori me shumë entuziazëm dhe e pranoi vetëm pasi u detyrua nga klubi i Barcelonës, por me
Covid-19 i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar Mjeku, Ramë Morina, nga komuna e Malishevës ka humbur betejën me COVID-19. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditu
Suksesi i jashtëzakonshëm nga nxënësit e ShMP "Jahja Kemal" Online International Math Challenge (IMC) është një konkurs online nën organizatës International Math Challenge. Online
I jashtëzakonshëm, talenti i Kombëtares U-21 shënon gol fantastik në Angli (VIDEO) Armando Dobra është padyshim një nga lojtarët më të talentuar të kombëtares së të rinjve tanë. Sezonin e shkuar ai iu
James Rodriguez i jashtëzakonshëm në debutim, futet në historinë e Premier League James Rodriguez ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Premierligë me Evertonin. Ai startoi në fitoren 1-0 kundë
"Mam ja dola", reperi shqiptar arrin një sukses të jashtëzakonshëm (FOTO LAJM) Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Halili: Kemi bërë revolucion, për 10 ditë kemi gati ekipin për Champions, do ulemi të flasim me Egbo Presidenti i Tiranës, Refik Halili, është shfaqur shumë i emcionuar në daljen e pare publike pasi u zyrtarizua titulli i
Gerrard respekt maksimal për Klopp: Liverpool duhet t’i ndërtojë një statujë Liverpool do të konfirmohet si kampioni i ri i Premierligës, nëse merr gjashtë pikë nga nëntë ndeshjet e fundit të sezon
Befason ish-mjeku i Realit: Ronaldo nuk është më i mirë, Bale është i jashtëzakonshëm Ronaldo vlerësohet si një nga sportistët më të mirë në botën e futbollit, i fiksuar me stërvitjen rigoroze të përditshme
''Karrierën mund ta mbyll në Cardiff'', Ramsey flet për Ronaldon: Lojtar i jashtëzakonshëm Mesfushori Aaron Ramsey ka thënë se Cristiano Ronaldo e ndihmoi atë të vendoset te Juventusi dhe zbuloi se ai mund të pë
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM) Nga Ronaldinho te Thierry Henry, Alessandro Nesta e Andryi Shevchenko, ky është njëri nga formacionet më të mira në 20 v
Koronavirusi , UEFA shqetësohet dhe organizon një takim të jashtëzakonshëm në Amsterdam Rritja e numrit të të prekurve nga Coronavirusi dhe veçanërisht i rasteve në Europë, ka bërë që edhe UEFA të shqetësohet
Në luftë me virusin vdekjeprurës, BE takim të jashtëzakonshëm Bashkimi Evropian do të mbajë të enjten një takim të jashtëzakonshëm të ministrave të Shëndetësisë, së bashku me një të
"Kisha 30-vjetorin po nuk e festova", Meta kujton eksodin nga Kosova Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet ditën e sotme në Kosovë, ku po merr pjesë në Akademinë Solemne “Faleminderit
"Uau", Klopp përshkruan me një fjalë vitin e Liverpool Suksesi i paharrueshëm i Liverpoolit më 2019, i cili përfshinë edhe triumfin në Ligën e Kampionëve, e ka lënë gojëhapur
Interesim i jashtëzakonshëm për derbin, ja sa bileta janë shitur deri më tani Partizani dhe Tirana do të përballen në derbi ditën e sotme, në stadiumin Kombëtar “Air Albania”. Një ndeshje kjo që
Zbulim i rrallë, fenomen i jashtëzakonshëm në zemër të galaktikës "NGC 6240" Një incident i supozuar deri më sot i një galaktikë i cili më parë besohej se ishte rezultat i përplasjes së dy vrimave
Lirimi nga detyra i Gazhelit, kush është ambasadori i ri i Shqipërisë në Turqi Menjëherë pas lirimit nga detyra të Gent Gazhelit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar ambasadorin e ri të
I jashtëzakonshëm Messi, mbi 40 gola në 11 vite radhazi! Messi vazhdon të regjistrojë numra të jashtëzakonshëm. Me dy golat e shënuar kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhv