999 rezultate për

jashtĂ

"Komunikimi i fundit në orën 3, si nuk i thashë të dilte", flet shoku i ngushtë i piktores që vdiq në spital Diena Meçaj Karanxha humbi vajzën e saj 8-vjeçare nga tërmeti por pasi e nxorrën nga rrënojat vdiq edhe vetë. Shoku i
E frikshme, era nxjerr nga platforma dhe lëkund në ajër pastruesin e xhamave (VIDEO) Një moment i frikshëm ka qarkulluar gjerësisht në rrjete sociale ku duket casti platforma e një punonjësi që pastronte
E kundërshton konkurrenti, Renato Mekolli "çmendet" në kuzhinë (VIDEO) Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është kthyer në një nga personazhet më të kritikuar të ekranit shqiptar, që kur u bë pje
E FUNDIT/ Plas në Kuvend, PD kërkon të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO) Rinis mbledhja e komisionit te medias. Kryetarja e komisionit te medias i kerkon gardes te nxjerre jashte kryetarin e ba
"Dil jashtë!" Braçe humb toruan e nxjerr jashtë deputetin demokrat Komisioni i Ekonomisë dhe Financave është shoqëruar edhe ditën e sotme me debate dhe incidente. Kreu i këtij komision
"T'i kĂ«pus tĂ« dy duart", ja momenti kur polici i dehur dhunon gazetaren (VIDEO) NjĂ« ditĂ« mĂ« parĂ«, emisioni ‘STOP” transmetoi rastin e Shefit tĂ« Rendit nĂ« Ballsh, Klodian Caushaj, i cili dhunonte njĂ« q
Linda Halimi e gjashta si më e veshura keq në eurovizion Nga një renditje që behet gjithmonë në përfundim të eurovizion për artistët e veshur më keq LindaHalimi është renditur
Rivotimi tek "gjashta" / Gjithçka në duart e shqiptarëve Rivotimi në njesinë e gjashtë zgjedhore, ka mundësi që të çojë në balotazh LSDM-në dhe VMRO-PDMNE-në. Kjo njësi zgjedhor
Ja si policia tentoi ta arrestojë Nikollaq Neranxin (VIDEO) Policia e Shtetit ka kërkuar arrestimin e biznesmenit Nikollaq Neranxi pikërisht në momenbtin që ai ndodhej në ambjentet
Arrestohet për vrasje një 33-vjeçar në Tiranë Një 33-vjeçar i akuzuar për vrasje është arrestuar ditën e sotme nga blutë e kryeqytetit. I arrestuari është Tatjan Gjas
ÇfarĂ« sikleti! I mbyllet dera e hotelit, mbetet pĂ«rjashta lakuriq (VIDEO) Ky person donte vetĂ«m tĂ« nxirrte pjatat e pista pĂ«r tek shĂ«rbimi i hotelit. Por, fatkeqĂ«sisht ishte nudo, dera e dhomĂ«s
Reagimi i Prefekturës: PD fabrikoi sot shpifjen e radhës (FOTO-LAJM) Prefekti i Qarkut Tiranë reagoi pasditen e sotme ndaj akuzave të Partise Demokratike lidhur me emërimin e Drejtorit të
Luiza Gega, e gjashta në botë Luiza Gega përcjell emocione edhe në finalen e 1500 metrave të kampionatit botëror të sallave të mbyllura, i zhvilluar n
Fanny dhe mikeshat, kërcimi hot në shtëpi (FOTO LAJM) Kërcime të nxehta në festën vetëm për femra të organizuar në shtëpinë e Fanny Negueshas. Duke parë fotot e mikeshave të
Dorina Podrimja, e gjashta në Mis Zvicra Në një spektakël që ka zgjatur rreth katër orë, e mbajtur në Hallenstadion të Cyrihut, kurorën e Mis Zvicrës e ka fituar
Fyerje dhe ofendime mes Gjanës dhe Shalsit Deputeti i partisë Demokratike Jemin Gjana dhe ai i PS-së Eduard Shalsi kanë debatuar ashpër në Komisionin Parlamentar t
"Qafë Gjashta", jepet pretenca për 10 të arrestuarit Dhjetë të akuzuarit si autorë të masakrës së Qafë Gjashtës janë njohur në seancën e rradhës me kërkesën e prokurorisë pë