999 rezultate për

jashanica

"UEFA vepron me dy standarde, pse Ramos nuk ka fatin e Jashanicës?" Gazeta prestigjoze spanjolle ‘’Mundo Deportivo’’ e cila është pranë klubit të Barcelonës ka cituar një shkrim bombë,teks
Mundo Deportivo: UEFA vepron me dy standarte, pse Ramos nuk ka fatin e Jashanicës Gazeta prestigjoze spanjolle ‘’Mundo Deportivo’’ e cila është pranë klubit të Barcelonës ka cituar një shkrim bombë,teks
U dënua me dy vjet, reagon Skënderbeu për Jashanicën Menjëherë pas publikimit të lajmit se Komisioni i Apelit ka lënë në fuqi dënimin 2-vjeçar për Bajram Jashanicën, për çës
Futbollisti shqiptar pezullohet me dy vjet nga futbollit për këtë arsye Lajmi i fundit ka qenë tronditës për futbollin shqiptar dhe atë kosovar. Bajram Jashanica mbrojtësi i Kosovës ka rez
Mjeku i Skënderbeut: Kjo është e vërteta me Jashanicën Mjeku i Skënderbeut, Jorgo Pantazi, ka sqaruar dje të vërtetën e historisë së mbrojtësit Bajram Jashanica, në ditën e nd
Daja flet për rastin Jashanica, akuzon ashpër stafin mjeksor Ilir Daj në konferencën për shtyp para sfidës me Laçin flet për rastin e Jashanicës e drejton gishtin e akuzës drejt sta
Starova para ndeshjes me Teutën hedh "kunja" për Skënderbeun dhe mbron Jashanican Partizani do të udhëtojë drejt Durrësit për një sfidë që pavarësisht se në letër mund të duket e lehtë, nuk rezulton e t
Gafa e pafalshme e Skënderbeut, që çoi Jashanicën në përdorimin e substancave anti-doping Skënderbeu e dinte prej kohësh se Jashanica kishte dalë pozitiv dhe pritej vetëm vendimi i komisionit të antidopingut në
Jashanica pozitiv në testet anti-doping? Ja si reagon Skënderbeu Skënderbeu ka reaguar në një komunikatë për shtyp në “Facebook”, ku ka sqaruar procedimin disiplinor ndaj mbrojtësit Jas
Kjo është substanca që mendohet të ketë përdorur Jashanica Bajram Jashanica doli pozitiv në testin anti-doping pas ndeshjes ndaj Jang Bojsit në Elbasan dhe substanca që ka përdoru
Skandali i radhës nga sportistët shqiptar dhe Jashanica del pozitiv në testin anti-doping Bajram Jashanica ka dalë pozitiv në testin anti-doping, pas kontrollit që iu bë pas ndeshjes Skënderbeu-Jang Bojs 1-1, z
Buzëqesh Skëndërbeu, operohet me sukses Jashanica Mbrojtësi bardhekuq, Bajram Jashanica është nënshtruar sot në mesditë një ndërhyrjeje në gju dhe sic raporton faqja e Sk
Skënderbeu mëson sa gjatë do i mungojë Jashanica Bajram Jashanicës u detyrua të linte ndeshjen në sfidën me Teutën në minutën e 85-të, duke krijuar ankth në kampin korça
Jashanica: Ndeshje shumë e vështirë, pasi edhe Kukësi kishte ardhur për të marrë rezultat pozitiv Pas ndeshjes së djeshme, mbrojtësi i Skënderbeut, Bajram Jashanica, u shpreh: “Ndeshje shumë e vështirë, pasi edhe Kukës
Mbrojtësi i Skënderbeut dërgohet në Tiranë pas një dëmtimi në shpatull I pafat mbrojtësi kosovar i Skënderbeut, Bajram Jashanica. Në minutën e fundit të pjesës së parë, pas një ndërhyrjeje që
Jashanica: Rrezikuam pak por loja jonë nis nga portieri Deklarata e Bajram Jashanicës pas ndeshjes për “Supersport”: “Rrezikuam pak por loja jonë nis nga portieri, por ndaj
I "pakalueshmi" Jashanica, në formacionin e javës Që Skënderbeu nuk pësoi gol në sfidën e “Elbasan Arena”, ndaj Partizanit të Beogradit, një meritë të jashtëzakonshme e k
Kosovë - Finlandë, formacionet zyrtare Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Finlandës kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifiki
Zbulohet ekipi që kërkon Jashanicën Skënderbeu prej kohësh është përgatitur për një valë largimesh, ku pas Olainkës dhe Berishës që janë larguar zyrtarisht
Jashanica drejt largimit në Gjermani Duket se pas largimit zyrtar të Piter Olainkës, Skënderbeu mund të humbasë edhe një tjetër nga yjet e tij. Bëhet fjalë p