999 rezultate për

jared

Vdes sportisti i njohur, pati probleme me zemrën (FOTO LAJM) Ish-anëtari i New York Giants, Jared Lorenzen ka vdekur në moshën 38-vjeçare pas disa problemeve në zemër. Lorenzen k
Trump ndan një fotografi të "takimit të madh" me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Donald Trump ndau një fotografi të Kim Kardashian në Zyrën Ovale pas një takimi të madh me diskutimin e saj mbi reformën
Ja çfarë i bën vetes për të luajtur në një film (FOTO LAJM) Aktori amerikan Jared Leto, për të luajtur në filmin “Dallas Buyers Club”, në të cilin ai do të luaj rolin e një të tran
Jared Leto, mashkulli që vishet më keq Jared Leto është përzgjedhur nga revista "GQ" si mashkulli i veshur më keq në vitin 2011. Aktori dhe këngëtari ameri