999 rezultate për

jardine

Art përmes fotove (FOTO LAJM) Fotografia është një imazh i cili gjithmonë përmes përpunimeve të ndryshme mund të shndërrohet në forma dhe ngjyra të nd
Zv. ambasadori amerikan Henry V. Jardine në bashkëbisedim me studentët e Universitetit Bedër Henry V. Jardine, zëvendësambasador i SHBA-së në Tiranë, mbajti një leksion të hapur në Universitetin Bedër me temë: “Vl
Shkatërrimi i armëve, proces ndërkombëtar Zëvendësambasadori i SHBA, Henry Jardine në një prononcim për mediat nga Kakavija ka deklaruar se çështja e shkatërrimit
Lufta kundër trafikut të narkotikëve, SHBA dekorata 5 punonjësve të policisë Ambasada amerikane ka shprehur vlerësimet e saj për policinë shqiptare për sekuestrimin e disa tonëve drogë gjatë tre mu