999 rezultate për

japim

Habit Ahmetaj: Jemi unik në botë, vetëm ne japim shtëpi falas Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj në Vizion Plus ka folur për proçesin e rindërtimit, duke sqaruar në cil
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
Rama urdhëron shembjen e objektit ngjitur me shkollën që po ndërtohet: Hiqini nga këtu! "Duhet ta shihni këtë që t’i japim një mundësi, një shtëpi, një gjë këtyre dhe t’i heqim që këtu sepse nuk mund të jenë
Kalo kthen sytë nga politika: T’i japim peshën e duhur rëndësisë së votës Mjeku infeksionit Tritan Kalo ka bërë një postim në rrjetin social ku kritikën e vë te politika në vendin tonë. Sipas
Koeman ka besim te De Jong: Duhet t'i japim kohë Selektori i kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, ka dhënë disa komente për lojtarin e Barcelonës, Frenkie de Jong.
Ylli i City-t: Do japim gjithçka për të fituar Championsin Para se futbolli të ndalej, për shkak të pandemisë së koroavrusit, Manchester City kishte arritur një fitore të madhe në
Sinemati: Nuk duhet të japim datë fikse për kampionatin, Dukës i dalin keq analizat po i mungoi ekrani Analisti i futbollit Gëzim Sinemati deklaroi se nuk duhet të fillojë sa më shpejt kampionati në Shqipëri. Sinemati N
"Maks Velo tablo me ndikime të huaja, në dosje kemi materiale që mund t' ja japim shokut Enver" Publikohet një raport-informacion i panjohur i përpiluar nga sektori i Arteve Figurative pranëpjimageLidhjes së Shkrimta
Prag derbi, Egbo: Nuk është ndeshje për titull, do japim maksimumin Në prag të derbit me Partizanin, trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo ka dalë përpara gazetarëve, ku folur për sfidën e nesë
Meta vjen me një mesazh të fortë: T'i japim paralajmërimin e fundit kësaj bande Presidenti Ilir Meta u është drejtuar sot me një tjetër mesazh të fortë shqiptareve. Meta fton të gjithë shqiptarët n
Egbo: Nuk shkojmë si favoritë në Shkodër Derbi i Shqipërisë, Vllaznia-Tirana, që do të luhet këtë të premte, në orën 18:00, në “Loro Boriçi”, çel javën e 21-të t
Hajdari paralajmëron PS-PD: Kujdes! S’do të lejojmë një pazar të radhës Gjatë seancës plenare Rudina Hajdari paralajmëroi PS dhe PD se nuk do të lejojë një pazar mes tyre për reformën zgjedhor
"Demokracinë s'e japim me koncesion", Presidenca jep detaje për tubimin e 8 dhjetorit Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi me një postim ka sqaruar edhe njëherë tubimin e 8 Dhjetorit, që pritet të
3 vendet që duhet të vizitoni patjetër në dhjetor (FOTO LAJM) Teksa viti i ri po afron, me siguri jeni duke planifikuar se ku duhet të shkoni në udhëtimin e radhës. Ne do t’ju japim
"Do kisha vënë bast kursimet e mia se Strakosha nuk do bëhej titullar", Klose: Ai na tregoi se duhet t'i japim hapësira të rinjve Ish-sulmuesi i Lacios, gjermani Miroslav Klose, ka dhënë një intervistë për “Gazzeta Dello Sport”, teksa ka folur për sh
Politikanja serbe pas votimit: T'i japim fund dhunës së Beogradit Nw zgjedhjet e Kosovës ka votuar edhe Rada Trajkoviç e cila ka dhënë një intervistë për Top Channel pas votimit. “Sot
Haradinaj: Serbisë nuk i japim asgjë për njohje, duhet të kërkoj falje për krimet e kryera Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) për kryeministër, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova nuk do të jap
Haradinaj: Taksën e heqim kur të na njohë Serbia Pezullimi i taksës prej 100 për qind ndaj prodhimeve të importuar nga Serbia, të cilën e ka vendosur Qeveria e Kosovës,
Basha:T'i japim fund tranzicionit një herë e mirë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, një ditë pas protestës ka vendosru të bëjë sërish thirrje për të rrëzuar qeveri
"Ti japim një 10-0 atij që të çuditet", merret në pyetje deputeti i PS Është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda Ilir Ndraxhi, deputeti i PS-së, vellai i te cilit u kap ne pergj