999 rezultate për

januzajn

Bëri super gol ndaj Anglisë, tifozët shqiptarë sulmojnë Adnan Januzajn (FOTO LAJM) Adnan Januzaj shënoi një super gol ndaj Anglisë mbrëmjen e shkuar duke siguruar tri pikët për belgët, por në vend që të
E tallën të gjithë, Belgjika merr vendimin e rendësishëm për Januzajn Januzaj është në mesin e 23 lojtarëve për Kupën e Botës. Roberto Martinez ka larguar pesë lojtarë nga skuadra, duke p
Rregullat e reja të FIFA-s, Shqipëria ka shanse për Januzajn FIFA pritet të bëjë ndryshime të rëndë sishme në statutin e saj dhe ka lënë të hapur mundësinë për rishikimin e rregulli
Dita vendimtare për Januzajn erdhi Adnan Januzaj është vendosur për të përfunduar sot një lëvizje prej 9.8 millionë paund nga Manchester United tek Real
Roma kërkon Januzajn për të zëvendësuar Salah Roma është duke planifikuar merkaton për sezonin e ardhshëm. Drejtori sportiv i Romës, Monchi, së bashku me trajnerin e
Trajneri i Kosovës "josh" Januzajn: I ka dyert e hapura Adnan Januzaj po joshet sërish për të kaluar në radhët e përfaqësueses kosovare. Trajneri Albert Bunjaku i ka hapur dyer
Trajneri i Kosovës në sulm ndaj Januzajn Në një konferencë për mediat para ndeshjes kundër Finlandës, trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku, ka sulmuar Adnan Januza
Vokrri sqaron afrimet te Kosova, flet dhe për Januzajn Fadil Vokrri mirëpret ardhjen e Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolind Shalës tek Kosova. “Rashica ka qenë dhe ësht
Mourinho: Ja pse e largova Januzajn Jose Mourinho është shprehur se ka larguar Adnan Januzajn që të fitojë përvojë. Mesfushori shqiptar, Adnan Januzaj, ë
Mourinho vendos për Januzajn Jose Mourinho ka vendosur t’i jap një shans Adnan Januzajt që ta tregojë talentin e tij në 'Old Trafford', raportonThe S
Rrëfehet De Biazi: Flet për Januzajn, Xhakën dhe Kosovën ... Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit Gianni De Biasi, në një intervistë për “Tonight Ilva Tare” ka rrëfyer momen
Mourinho dëbon 10 yje nga United, mes tyre edhe Januzajn (FOTO LAJM) Jose Mourinho shumë shpejtë do të zyrtarizohet në krye të Manchester United, ndërkohë që në media kanë filluar spekulime
Mourinho largon 9 yje nga United, mes tyre edhe Januzajn (FOTO LAJM) Pasi disa muajsh spekulime, Jose Mourinho pritet që të konfirmohet në krye të Manchester United për të zënë vendin e Van
De Biasi ironizon keq Januzajn, ja çfarë i thotë Adnan Januzaj padyshim që ka bërë gabimin më të madh në jetë që refuzoi fanellën e Kombëtares së Shqipërisë për të zgjed
Kosova vendos për Shaqirin, Xhakën dhe Januzajn Stafi teknik i Përfaqësueses kosovare ka konfirmuar se do të ftojë yjet e shpërndarë menjëherë pas Kampionatit Evropian
Huliganët e West Hamit "sulmojnë" Januzajn Ndeshja mes West Ham dhe United ka filluar me 45 minuta vonesë dhe shkak për këtë është bërë dhuna e ushtruar nga ana e
Lajm i keq për Januzajn Adnan Januzaj do të mungojë në ndeshjen e së shtunës ndaj Sunderandit. Lajmi u bë i ditur nga mediat britanike. Janu
Lajme të mira për Januzajn (FOTO LAJM) Adnan Januzaj mund të ftohet nga Louis Van Gaal për ndeshjen e së shtunën ku Manchester Unitedi do të luaj ndaj Southamp
Trajneri i Dortmundit kritikon ashpër Januzajn Trajneri i Dortmundit, Thomas Tuchel, ka kritikuar ashpër Adnan Januzajn duke thënë se lojtari nuk ka shprehur dëshirën
Kosova i merr Januzajn Belgjikës Përfaqësuesja e Belgjikës do të marrë pjesë në Kampionatin Evropian që mbahet verën e vitit të ardhshëm në Francë dhe es