999 rezultate për

januzaj

Adnan Januzaj drejt Sevillas Adnan Januzaj pritet të largohet nga Real Sociedadi këtë verë për t’iu bashkuar një klub tjetër spanjoll, gjigantit Sevi
Historia prekëse e familjes së Adnan Januzaj Futbollisti shqiptar që përfaqëson Kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj ka zhvilluar një sezon për tu harruar. Januz
Belgjika publikon listën, merret vendimi për Adnan Januzaj Kombëtarja e Belgjikës do t’i zhvillojë dy ndeshjet me rëndësi në muajin qershor. Fillimisht, “Djajtë e Kuq” e presin
Januzaj gjen golin me Real Sociedad (VIDEO) Adnan Januzajt me Real Sociedad nuk ka qenë në të njëjtat nivele si ai i pari, pasi mesfushori shqiptar i cili përfaqëso
Fjalët e Adnan Januzajt pasi mposhti Real Madridin Real Madridi sot është mposhtur në shtëpi me rezultatin 2-0 nga skuadra e Adnan Januzajt, Real Sociedad. Sulmuesi anë
Januzaj flet për situatën te Man Utd Ish-lojtari i skuadrës së Manchester United, Adnan Januzaj ka folur për situatën në skuadrën e “djajve të kuq”. Ai tha s
Januzaj drejt rikthimit në Premier League Adnan Januzaj pas përfudimit të Botërorit mesa duket do të rikthehet në Premier League, pranë klubit të Everton. Futb
Januzaj bëhet shqiptari i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
Babai i Januzajt sqaron gjithçka: Adnani kurrë nuk ka marrë ftesë nga Shqipëria Adnan Januzaj, futbollisti me origjinë shqiptare, i cili luan për kombëtaren e Belgjikës, para pak kohësh, kishte thënë
Legjenda e futbollit kërkon shpalljen e Januzajt "Njeriu i Vitit" pas nderit që i bëri Anglisë Legjenda e futbollit anglez, Gary Lineker, ka një mendim ndryshe për futbollistin shqiptar të Belgjikës, Adnan Januzajn.
Januzaj i bie pishmanit: Kosova është vendi im Adnan Januzaj, i cili luan për kombëtaren e Belgjikës në Botërorin 2018, ka befasuar me deklaratat e tij të fundit. M
Januzaj: Për këtë arsye nuk festoj me shqiponjën Dy lojtarët e Zvicrës me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, u ndëshkuan nga FIFA me gjobë për shkak
Shqiptarët e shanë me libër shtëpie, Januzaj tregon pse nuk festoi golin me shqiponjë Dy lojtarët e Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, u ndëshkuan nga FIFA me gjobë për shka
Sërbët do të "çmenden" fare, pas gjestit të Van Damme (FOTO LAJM) Adnan Januzaj, arriti të shënoi një "super gol" në ndeshjen kundër Anglisë, duke i dhuruar kështu kryesimin e grupit G.
Xhaka, Shaqiri, Xhemaili dhe Januzaj shënuan më shumë gola se e gjithë kombëtarja e Serbisë Valon Behrami, Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe Adnan Januzaj janë lojtarët me origjinë shqiptare të cilët janë duk mar
Askush nuk e donte fitoren, si anglezët iu gëzuan golit të Januzajt ​Përballje mes Anglisë dhe Belgjikës, u fitua nga belgët më një rezultat 0-1 të cilët u kualifikuan në fazën tjetë
Ndodhi fill pas golit të Januzajt, të gjithë po tallen me këtë futbollist (VIDEO) Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë. Pas golit të shqiptarit, Adnan
Bëri super gol ndaj Anglisë, tifozët shqiptarë sulmojnë Adnan Januzajn (FOTO LAJM) Adnan Januzaj shënoi një super gol ndaj Anglisë mbrëmjen e shkuar duke siguruar tri pikët për belgët, por në vend që të
Januzaj ju mbyll gojën kritikëve Adnan Januzaj ka shkëlqyer mbrëmjen e djeshme në “Kaliningrad Stadium” ku zhvillua ndeshja e fundit e Grupit G mes Angli
Enver Hoxhaj për golin e Januzajt: Me kosovarët shkëlqejnë të gjithë Mesfushori me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj debutoi me gol në Kampionatin Botëror, teksa ndëshkoi kombëtaren e Angli