999 rezultate për

jankullovska

Lëvizte me makinë të blinduar 600 mijë euro, ish-ministrja e Maqedonisë së Veriut dërgohet në burg Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në b
Gordana Jankullovska dërgohet në burg Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në b
Konfirmohen dënimet me burg për "Tankun", Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest (VIDEO) Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove – vendosi Gjykata supreme pas z
Edhe sot Jankullovska del para gjykatës Në Gjykatën penale në Shkup sot duhet të vazhdojë gjykimi për rastin “Titanik” të prokurorisë Speciale publike në lidhje
Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
A do të burgoset? Përgjigjet Jankullovska Ish ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska sot deklaroi se nuk pret që masat e sigurisë të cilat i ka shqip
Mori 6 vite burg për korrupsion, ky është reagimi i Jankullovskës Ish-ministrja e Punëve të Brendshme të Maqedonisë Gordana Jankullovska nuk dëshiron ta komentojë aktvendimin e Gjykatës
Gjykata dënon me burg Ish-ministren e Brendshme, Jankullovska Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë Gordana Jankulloska u dënua me gjashtë vjet burg për furnizimin e "merc
Jankullovska qan në gjykatë, a ndikohet drejtësia nga lotët? Ish-ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska sot në Gjykatën Penale në fjalët përfundimtare në rastin e Pro
Jankullovska sot jep llogari për mercedesin luksoz Në Gjykatën penale sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Tank” në procedurën e veçuar për ish-ministren e Pun
Sot nis gjykimi për Jankullovskën Në Gjykatën Penale të Shkupit sot duhet të fillojë gjykimi për ish-ministren e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska
Sot vazhdon gjykimi për "Titanik" Në Gjykatën Penale në Shkup sot dhe nesër vazhdon gjykimi për lëndën "Titanik" të Prokurorisë Speciale Publike, ndërsa j
Jankullovska nuk shkon në gjyq për "Titanik" Seanca e sotme gjyqësore për rastin e PSP-së “Titanik” është shtyrë për 16 gusht për shkak mungesës së ish-ministres së
Jankullovska ankohet pse drejtësia po funksionon Ish ministrja e policisë në Maqedoni, Gordana Jankullovska, është ankuar se në ditët e fundit të shtatzanisë, para lindj
Seancë e re gjyqësore për rastin "Tank" Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për lëndën e Prokurorisë Speciale “Tank” i cili ka të bëjë me blerjen e
Jankullovska ballë për ballë me të akuzuarit e "Monstrës" Ish Ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullosvka është gjendur sot përballë të akuzuarve për rastin Monstra, ma
Ahmeti, Mijallkov, Jankullovska, Grubi, dëshmojnë për Lagjen e Trimave të Kumanovës Pala mbrojtëse për çështjen e Kumanovës ka kërkuar si dëshmitarë funksionarë të lartë shtetëror dhe partiak. Mësohet
Gruevski përballet sot me PSP-në në gjyq Kreu i VMRO-së, Nikola Gruevski, sot duhet të përballet në gjyq me PSP-në lidhur me rastin "Fortesa", në të cilën akuzoh
Jankullovska akuzon shqiptarët dhe LSDM-në: Provokuan dhunën në Kuvend Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska, përmes një postimi në Facebook ka akuzuar shqiptarët dhe LSDM-
"Katica Janeva dhe ekipit i saj janë nën urdhrat e LSDM-së" Ish minsitrja e MPB-së, Gordana Jankullovska ka reaguar ashpër në rrjetin e saj social kundër hapjes së hetimeve të reja